GRY
 
 

"Scooby-Doo. Wakacje z duchami"

Zupełnie nowy, pełnometrażowy film o pewnej straaasznej obozowej przygodzie!

materialy_0_SD_Wakacje_z_duchami_DVD_3d.jpg
„SCOOBY-DOO. 
WAKACJE Z DUCHAMI” na DVD już od 17 września!

Gdzie jesteś, Scooby Doo?
Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni.
W Australii. Meksyku.
Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach.
W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach.
Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii.
Teraz na letnim obozie!

Scooby-Doo wakacje z duchami przywodzą na myśl najlepsze produkcje serii – atmosfera jest mroczna, grafika realistyczna, a zagadki są naprawdę kryminalne! Do tego bohaterowie, którzy sypią pełnymi humoru tekstami jak z rękawa!

BOO HOO! BOISZ SIĘ?
Mały Łoś. Tak nazywa się letni obóz, na który Scooby-Doo wybrał się wraz z Kudłatym i paczką. Pieczone w ognisku kiełbaski, niekończące się zabawy i pobłażliwi opiekunowie. To właśnie pies i jego pan lubią najbardziej! Tylko dlaczego, za każdym razem, gdy ktoś opowiada wieczorem legendę w lesie coś chrobocze?! To może być tylko coś NAPRAWDĘ STASZNEGO…

Dobiegają końca wakacje Tajemniczej Spółki! Praca detektywa wymaga poświęceń. Trzeba zapomnieć o kiełbaskach, opanować drżenie kończyn i ruszyć w ciemny las! Czy znalezione w obozowym menu wskazówki pomogą rozwiązać zagadkę Drwalowego, Rybomena i Upiorzycy Cienistego Kanionu?!

Przyjaciele brną coraz głębiej w gąszcz... Już wkrótce kilku opryszków gorzko pożałuje próby zniszczenia obozowego ducha! Dla Tajemniczej Spółki wyjazd na obóz okazuje się czymś więcej niż słodkim lenistwem! Scooby i Kudłaty długo będą wspominać tę wakacyjną przygodę!


ZWIASTUN Scooby-Doo wakacje z duchami


PRZEBOJOWA PIOSENKA ze Scooby-Doo wakacje z duchami

WYDANIE DVD
Animowany film pełnometrażowy w polskiej wersji językowej ukaże się już 17 września. 69 minut, wspaniały dubbing, rewelacyjne piosenki!  Jednopłytowe wydanie DVD zawiera dodatki specjalne:
- Wakacyjne historie z dreszczykiem – Rozwiąż nawiedzone zagadki
- Zwiastun filmowy


 
 
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj