GRY

Selfie z laktatorem. Czy nowy lans gwiazd zarazi inne mamy na Instagramie i Facebooku?

Selfie mam karmiących już przechodzi do lamusa. Teraz przyszła moda na upublicznianie zdjęć mam z laktatorem. Nową modę rozpoczęły gwiazdy. Zobacz, która z celebrytek opublikowała takie foto.

fot. Screen/ Facebook
Selfie zrobione podczas karmienia piersią to już przeżytek? Więc pora na zdjęcia z laktatorami. Czy fotografia z odciągania mleka stanie się nową modą również w Polsce? Selfie z karmienia piersią zalały już sieć. Teraz zaczynają się pojawiać zdjęcia laktatorów przy piersi znanych osób.  Jako jedna z pierwszych takie zdjęcia wrzuciła na Instagramie Kourtney Kardasian. Po niej fotę z odciągania pokarmu z piersi zamieściła na portalu społecznościowym   Doutzen Kroes, modelka uważając to za dobrą formę promocji karmienia piersią.

Czy waszym zdaniem focie z laktatorem są równie subtelne jak te z karmienia piersią? Czy w ogóle taką intymną czynność jak karmienie czy odciąganie pokarmu powinno się waszym zdaniem upubliczniać?

Polecamy: Poród w sieci? Dlaczego kobiety publikują filmy z narodzin malucha w internecie?

Kourtney Kardashian wrzuciła takie zdjęcie na Instagram:
 

 

After the show it's the after party.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)A to najnowsze zdjęcie Kourtney w subtelnej pozie z laktatorem:
 

 

 

What happens in Vegas stays in Vegas.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)Modelka Doutzen Kroes, poszła śladem celebrytki:
 

Co o tym sądzicie? Podoba się nowy trend na Instagramie promowany przez amerykańskie celebrytki

Polecamy: Brelfie.Popieracie nową modę mam karmiących piersią?
Redakcja poleca: Dlaczego trudno jest być tatą?
Współczesny tata musi troszczyć się o zabezpieczenie ekonomiczne rodziny, ale równie ważne jest jego zaangażowanie w wychowywanie dzieci - mówi terapeuta Maciej Chodorek z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym terapeuci analizują wyzwania stojące przed współczesnymi ojcami.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi

Rozwiąż quiz!