GRY

Selfie z laktatorem. Czy nowy lans gwiazd zarazi inne mamy na Instagramie i Facebooku?

Selfie mam karmiących już przechodzi do lamusa. Teraz przyszła moda na upublicznianie zdjęć mam z laktatorem. Nową modę rozpoczęły gwiazdy. Zobacz, która z celebrytek opublikowała takie foto.

fot. Screen/ Facebook
Selfie zrobione podczas karmienia piersią to już przeżytek? Więc pora na zdjęcia z laktatorami. Czy fotografia z odciągania mleka stanie się nową modą również w Polsce? Selfie z karmienia piersią zalały już sieć. Teraz zaczynają się pojawiać zdjęcia laktatorów przy piersi znanych osób.  Jako jedna z pierwszych takie zdjęcia wrzuciła na Instagramie Kourtney Kardasian. Po niej fotę z odciągania pokarmu z piersi zamieściła na portalu społecznościowym   Doutzen Kroes, modelka uważając to za dobrą formę promocji karmienia piersią.

Czy waszym zdaniem focie z laktatorem są równie subtelne jak te z karmienia piersią? Czy w ogóle taką intymną czynność jak karmienie czy odciąganie pokarmu powinno się waszym zdaniem upubliczniać?

Polecamy: Poród w sieci? Dlaczego kobiety publikują filmy z narodzin malucha w internecie?

Kourtney Kardashian wrzuciła takie zdjęcie na Instagram:
 

 

After the show it's the after party.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)A to najnowsze zdjęcie Kourtney w subtelnej pozie z laktatorem:
 

 

 

What happens in Vegas stays in Vegas.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)Modelka Doutzen Kroes, poszła śladem celebrytki:
 

Co o tym sądzicie? Podoba się nowy trend na Instagramie promowany przez amerykańskie celebrytki

Polecamy: Brelfie.Popieracie nową modę mam karmiących piersią?
Redakcja poleca: Mam prawo do humorów [WYRAŻANIE EMOCJI]
Jak uczyć dziecko wyrażać emocje? Dlaczego nie warto ich tłumić? Zobacz, co na ten temat mówi Dorota Zawadzka. Poznaj też ćwiczenia, dzięki którym nauczysz dziecko dopasowywać emocje do danych sytuacji.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi

Rozwiąż quiz!