Serialowy Kacperek już tak nie wygląda! Ależ on wyrósł!
fot. Instagram

Mateusz Pawłowski jest nie do poznania! Serialowy Kacperek zmężniał i wraca do show-biznesu!

Mateusz Pawłowski, czyli Kacperek z „Rodzinki.pl” to już prawdziwy mężczyzna! A jeszcze chwilę temu zachwycaliśmy się jego dziecięcą rolą. Jak teraz wygląda?
Sylwia Arlak
Serialowy Kacperek już tak nie wygląda! Ależ on wyrósł!
fot. Instagram
Choć oglądały go tysiące widzów, mało kto rozpoznałby go teraz na ulicy. Mateusz Pawłowski, czyli Kacperek z serialu „Rodzinka.pl”, bardzo się zmienił. Zapuścił włosy i założył aparat ortodontyczny. To już nie słodkie dziecko, a nastolatek! Dziś ma 17 lat.

Kacperek był ulubieńcem publiczności

Choć Mateusz Pawłowski zyskał rozgłos dzięki popularnemu serialowi, młody aktor chroni swoją prywatność. Rzadko pokazuje się w mediach i nie udziela się zbyt często w mediach społecznościowych. Fani już na zawsze zapamiętają go jako Kacpra, najmłodszego z klanu Boskich. W serialu TVP „Rodzinka.pl” grał m.in. u boku Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Olgi Kalickiej, Julii Wieniawy, Wiktorii Gąsieweskiej i Macieja Musiała. 
 

Na plan trafił jako mało chłopiec i spędził na nim aż dziewięć lat. Po zakończeniu zdjęć do serialu wielokrotnie brał udział w produkcjach telewizyjnych. Spróbował swoich sił w dubbingu – użyczył głosu bohaterowi serialu „Pinokio”, a także podkładał głos w filmie „Uwolnić Mikołaja”. Zagrał też młodego Maksymiliana Marii Kolbego w filmie „Dwie korony”.

Wszystko wskazuje na to, że  wkrótce znów zobaczymy Mateusza Pawłowskiego na ekranie. Piosenkarz Antek Smykiewicz opublikował na Instagramie zdjęcie z Adamem Zdrójkowskim (znamy go z roli Kuby w „Rodzince.pl”) i Mateuszem Pawłowskim, które sugeruje, że szykują wspólny projekt. Kibicujemy!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy