GRY
 
 

Nowy rok – nowe BabyOnline.pl

Wraz z nadejściem nowego roku Babyonline.pl zmieniło swój wygląd – od 14 stycznia prezentuje się w całkowicie zmienionej szacie graficznej. Zmieniliśmy nie tylko kolorystykę, logotyp, ale również układ stron. Wierzymy, że wprowadzone modyfikacje, spodobają się wam.

fot. Shutterstock
Naszym celem jest stworzenie nowoczesnego i wiarygodnego serwisu parentingowego, który będzie was wspierał w trudach rodzicielstwa i pozwoli wam pełniej cieszyć się narodzinami i wychowywaniem dziecka. Artykuły przygotowują dla was dziennikarki i redaktorki z magazynów, takich jak: Mamo to ja, Twoje dziecko, Twój maluszek, Będę mamą, Przedszkolak, we współpracy z lekarzami, pielęgniarkami, psychologami, dietetykami itd.

Treści na Babyonline.pl zostały podzielone na sześć kategorii: Jak zajść w ciążę, Ciąża i poród, Niemowlak, Małe dziecko, Przedszkolak, Rodzina. Każda z nich zawiera ciekawe artykuły poświęcone ważnym etapom w życiu rodziców i ich dzieci.

Jedną z najciekawszych części serwisu są z pewnością jego narzędzia. Warto tu wymienić kalendarze ciąży (tydzień po tygodniu oraz miesiąc po miesiącu), rozwoju dziecka (tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu), kalkulatory (m.in. daty zapłodnienia, terminu porodu). Warto dodać, że wymienione kalendarze można otrzymywać również w newsletterach.

Ponadto, możecie wraz z nami wybrać imię dla swojego dziecka, korzystając z naszej księgi imion (z rozbiciem na imiona dla dziewczynek oraz dla chłopców).

W serwisie znajdziecie również ciekawe przepisy dla przyszłych oraz karmiących piersią mam, niemowlaków, małych dzieci oraz przedszkolaków. Redakcja przygotowała dla was również informacje o ciekawych promocjach zakupowych, a także filmy o dzieciach i dla dzieci.

Wierzymy, że nasz serwis spodoba się wam w nowej odsłonie i że korzystanie z niego będzie dla was przyjemnością. W tym celu wprowadziliśmy szereg zmian, które ułatwią wam poruszanie się po wszystkich treściach serwisu. Dzięki ulepszonej wyszukiwarce szybko odnajdziecie interesujące was tematy.

Zachęcamy do codziennego śledzenia nowych treści w naszym serwisie i polubienia nas na Facebooku i Google+.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (5 ocen)

5.8
Doładuj
Przeładuj