GRY
 
 

Sesja pełna kołysanek

Rozpoczął się kolejny etap kampanii społecznej „Kołysanki z miłością”.

Informacja-prasowa---Kołysanki-z-miłością-(2).jpg
fot. materiały prasowe
Rodzice w profesjonalnym studio u boku znanych osobistości sceny artystycznej  –  tak wygląda każdy z dni sesji nagraniowej, która jest zwieńczeniem konkursu na treść kołysanki. Akcja odbywa się w ramach kampanii społecznej „Kołysanki z miłością”. Na krążku, który trafi do sklepów już w połowie września, znajdą się bardzo osobiste utwory, napisane właśnie przez rodziców. Warto dodać, że płyta będzie równocześnie wyjątkową cegiełką – całkowity dochód z jej sprzedaży przeznaczony zostanie na remont Kliniki Pediatrii w Centrum Zdrowia Dziecka.

LAUREACI RAZEM Z GWIAZDAMI
Rozpoczęta w połowie maja kampania społeczna „Kołysanki z miłością” nabiera tempa. Po wyłonieniu zwycięzców konkursu na treść kołysanki, nadszedł czas na sesję nagraniową. Odbywa się ona w studiu muzycznym MamaMusic w Katowicach. Nad wszystkim czuwa jego współwłaściciel, a jednocześnie autor linii melodycznych - Marcin Kindla. Rodziców, którzy są laureatami konkursu, wokalnie wspierają gwiazdy. Swój udział w sesji, oprócz ambasadorki kampanii - Magdaleny Różczki - zapowiedzieli tacy artyści, jak: Sonia Bohosiewicz, Stachursky, Anna Dereszowska czy Andrzej Grabowski.

CHARYTATYWNY CEL
Już teraz śmiało można stwierdzić, że nagraniom towarzyszy bardzo ciepła, wręcz domowa atmosfera. Duża w tym zasługa laureatów, którzy do studia często przybywają z całymi rodzinami. Widać również, że zaproszone gwiazdy oraz rodzice świetnie się rozumieją. Nic dziwnego, w końcu połączyła ich chęć wyśpiewania swoich rodzicielskich uczuć oraz wsparcia akcji charytatywnej towarzyszącej wydaniu płyty. Całkowity dochód ze sprzedaży kołysankowego albumu przeznaczony zostanie, bowiem, na remont Kliniki Pediatrii w Centrum Zdrowia Dziecka.

KAMPANIA PEŁNA… KONKURSÓW
Sesja nagraniowa nie jest jedyną, toczącą się obecnie, akcją w ramach kampanii społecznej „Kołysanki z miłością”. Pełen przebieg przedsięwzięcia śledzić można za pośrednictwem strony internetowej www.kolysanki.com.pl oraz specjalnego fanpage`a na serwisie Facebook www.facebook.pl/kolysanki. Liczba nadesłanych przez internautów utworów skłoniła sponsora kampanii – producenta wody funkcjonalnej „Ustronianka z Jodem” – do ogłoszenia nowego konkursu, w którym autorzy 10 najlepszych kołysanek nagrodzeni zostaną charytatywną płytą z autografem Magdaleny Różczki. Organizatorzy na teksty czekają do 11 września, a więcej szczegółów znaleźć można na stronie kampanii. Akcje wspierające kampanię prowadzone są również na fanpage`u. Internauci mogą tu na przykład wziąć udział w konkursie fotograficznym.
Redakcja poleca: Dlaczego warto śpiewać dziecku kołysanki? [WIDEO]
Śpiewasz dziecku przed snem? To bardzo dobrze! Oto 8 powodów, dlaczego warto śpiewać kołysanki.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj