GRY
 
 

"Sexy mama"

Jak szybko wrócić do formy po porodzie? Jak poradzić sobie z baby blues? Na te oraz inne pytania odpowiada najpiękniejsza mama polskiego show-biznesu Katarzyna Cichopek.

Jak szybko wrócić do formy po porodzie? Jak poradzić sobie z baby blues? Jak wyglądać promiennie i atrakcyjnie będąc mamą? Na te oraz inne pytania odpowiada najpiękniejsza mama polskiego show – biznesu Katarzyna Cichopek.

„Sexy Mama. Bo jesteś kobietą!” to poradnik, pełen osobistych spostrzeżeń i porad, który powstał z myślą o debiutujących mamach. Autorka z życzliwością i zrozumieniem odpowiada na najczęstsze pytania, jakie towarzyszą kobietom, które niedawno urodziły dziecko. Pełen ciepła i humoru poradnik zawiera również unikalny program ćwiczeń opracowany przez trenera gwiazd, porady lekarza ginekologa oraz triki stylistów, które z pewnością przydadzą się niejednej mamie.

Autorka opisuje w nim także własne doświadczenia, sposoby na zmęczenie i stres oraz przedstawia przepisy na swoje ulubione dania. Wewnątrz poradnika znajdują się zdjęcia ćwiczeń wykonywanych przez autorkę, które powstały specjalnie na potrzeby książki. Bogato ilustrowana pozycja powstała we współpracy z producentem wody źródlanej dla niemowląt i kobiet w ciąży Mama i ja.  

Więcej informacji na temat poradnika znajduje się na stronie www.sexymama.pl oraz www.wodadladziecka.pl

Podstawowe dane książki:
Wydawnictwo Rodzinne
Format: 160 mm x 210 mm
Ilość stron: 232, kolorowe zdjęcia i ilustracje
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Cena detaliczna: 39,90 zł
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (2 oceny)

6.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj