GRY
 
 

Sharon Stone

Aktorka wraca do Hollywood, ale bez najstarszego syna! Sąd uznał, że lepiej zaopiekuje się nim ojciec.

sharon stone, słynne mamy
fot. ONS
Cztery lata mijają od chwili, kiedy Sharon Stone (50 l.) rozwiodła się z wydawcą prasowym Philem Bronsteinem. Phil Bronstein już w czasie sprawy rozwodowej wystąpił o przekazanie mu pełnych praw do opieki nad synem. Wtedy jednak sąd nie chciał o tym słyszeć. Decyzją sądu małżonkowie dzielili się do tej pory opieką nad adoptowanym synem, ośmioletnim Roanem. Gdy jednak Sharon podjęła decyzję o wyprowadzce z San Francisco i powrocie do Hollywood, eksmąż zaprotestował. Nie zgodził się na rozłąkę z synem i oddał sprawę do sądu. Ten zaś postanowił, że dla dobra Roana pozostanie on pod opieką ojca do czasu, kiedy Sharon wróci do San Francisco.

Aktorka ma prawo kontaktować się z synem, odwiedzać go i raz w roku zabrać na dwutygodniowe wakacje. Swój wyrok sędzia uzasadnił tym, że mały zaczął już naukę w tamtejszej szkole, a poza tym Bronstein zapewni mu lepszą opiekę niż Sharon. Czyżby na decyzję sądu wpłyną fakt, że gwiazda zmienia ostatnio partnerów jak rękawiczki, a jej ostatnim wybrankiem jest młodszy o 26 lat Kalifornijczyk Chase Dreyfous? Nowego chłopaka Sharon, prasa podsumowuje krótko: „To osioł. Zamiast z resztką godności przyjąć fakt, że jest zabaweczką w rękach szukającej rozrywki aktorki, wbił sobie do głowy, że będzie drugim Ashtonem Kutcherem, a Sharon drugą Demi Moore. To smutne”. 
                        
To jeszcze nie koniec!
Roan to jedyne dziecko, które Sharon zaadoptowała ze swoim eksmężem. Dwóch pozostałych synów, trzyletniego Lairda i dwuletniego Quinna, przygarnęła już po rozwodzie. Po decyzji sądu gwiazda zapowiedziała, że to nie koniec jej walki: „Moi synowie są ze sobą zżyci i zrobię wszystko, aby wychowywali się we trzech!”. 

Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj