GRY
 
 

„Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę” - niespodzianka od obsady dubbingowej

Gwiazdorska obsada dubbingowa przygotowała coś specjalnego dla widzów. Zobacz, jak wszystkie postaci od krasnoludka aż po (nie)ziejącego ogniem smoka opowiadają bajkę w wyjątkowym materiale wideo!

Przed pojawieniem się w kinach "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę", gwiazdy użyczające głosu postaciom z bajki nagrały własne wideo. Nawiązały w nim do filmu, w którym 
najsłynniejsze bajkowe motywy
 łączą się i splatają w opowieść o księżniczkach, smokach i krasnoludkach. 
Krasnoludek Bobo przypadkowo wywołuje wielkie zamieszanie. Przez jego niezdarność księżniczka Róża wraz z całym dworem staje się ofiarą klątwy złej wiedźmy i zapada w 100-letni sen. Zły czar zdjąć może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Problem w tym, że ukochany księżniczki – poczciwy kuchcik – trafił do niewoli strasznego smoka. Krasnoludki, chcąc naprawić błąd Bobo, sprowadzić chłopca do zamku i pokonać klątwę, wyruszają z pomocą. Czeka ich nie lada wyzwanie, bo legowisko smoka znajduje się nieopodal siedziby złej czarownicy Voldemorty, tej samej, która rzuciła czar na Różę i bardzo nie lubi nieproszonych gości.

W filmie "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę" usłyszymy aż cztery debiuty polskiego dubbingu. Pierwszy należy do mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego. Druga i trzecia rola przypadły Agacie Młynarskiej, której głosem przemówi Czerwony Kapturek. Czwarta postać, która po raz pierwszy użyczy głosu to popularna blogerka modowa – Julia Kuczyńska - znana jako Maffashion. Głównego bohatera filmu, krasnoludka Bobo, mową obdarzył Antoni Królikowski ("Miasto 44"). W filmie usłyszymy także głos Jarosława Boberka, Czesława Mozila, Soni Bohosiewicz, Wojciecha Manna i innych.

Polecamy"A moja mama ma w torebce psa" - recenzja książki Patrycji Woy-Wojciechowskiej
Doładuj
Przeładuj