GRY
 
 

Simple Calendar 2018. Poukładaj swoje życie!

Sprawdź stylowy kalendarz stworzony z myślą o życiu każdej kobiety.

Marka LoveSimple Creations jest odpowiedzią na zapotrzebowanie bardzo zajętych  i ambitnych kobiet, dla których zwykły kalendarz nie wystarcza. W dzisiejszych czasach kobieta jest w ciągłym biegu. Natłok zadań  i konieczność pogodzenia wielu obowiązków na raz powoduje duże zmęczenie i frustrację - szczególnie, wtedy kiedy ma się rodzinę, pracę, ważne cele i wspaniałe marzenia.
 
Monika Baczewska-Alexandropoulou - założycielka lovesimple.pl: "Miałam tak samo, dlatego stworzyłam stylowy, ale i bardzo praktyczny kalendarz specjalnie dla kobiety, takiej jak Ty i Ja. To kalendarz dla matki, ambitnej studentki, zajętej kobiety biznesu. Kalendarz, który prowadzi Cię za rękę w określeniu Twoich celów i pomaga w ich realizacji.
 
Jeśli szukasz czegoś więcej, niż zwykły kalendarz. Czegoś, z czym każda największa idea i projekt staną się realne, to spodoba Ci się Simple Calendar. Zobaczysz to, kiedy kartka po kartce Twoje marzenia zaczną przybierać formę prostych zadań, które potem zaczniesz realizować z uśmiechem na twarzy, czując, że Twoje życie jest w Twoich rękach. Chcesz tak? ”
 
CO W ŚRODKU:
 
Simple Calendar 2018 to kalendarz zaprojektowany tak, żebyś w prosty sposób określiła Swoje plany i co ważniejsze, zrealizowała je. Zaczynasz od największych idei i projektów, następnie dzień po dniu Twoje postanowienia przybierają  formę prostych zadań do wykonania. Razem z Simple Calendar efektywnie i skutecznie zaplanujesz swój dzień, miesiąc, kwartał i rok. Określisz i wyznaczysz cele roczne, a każdy wielki projekt umieścisz w planie kwartalnym, po czym w prosty sposób rozłożysz go na na mniejsze etapy, zadania i czynności do wykonania według opracowanego harmonogramu każdego dnia.
 
Kup na: lovesimple.pl/simple-calendar

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj