GRY
 
 

Jak przedszkolanka może zrobić coś takiego dziecku?! Jesteśmy w szoku!

To szokujące zdjęcie obiegło zagraniczne media. Jak nauczycielka przedszkolna może traktować w ten sposób dziecko?!

Przedszkolanka ciągnie dziecko po podłodze
fot. Fotolia/screen Twitter
Zdjęcie kilkulatka ciągniętego po podłodze przez nauczycielkę przedszkolną wstrząsnęło internetem. Jaki nauczyciel robi coś takiego swojemu podopiecznemu?!

Nauczycielka znęcała się nad wychowankiem

Sytuacja miała miejsce na początku maja w stanie Ohio w USA. W jednej ze szkół z oddziałem przedszkolnym sfotografowano nauczycielkę, która ciągnie po podłodze kilkuletniego chłopca. Amerykańskie media nie podały tożsamości kobiety ani dziecka, wiadomo jednak, że kobieta była zatrudniona przez firmę zewnętrzną. Joe Shorokey, właściciel firmy, zapewnił rodziców, że zwolnił nauczycielkę jak tylko zobaczył szokujące zdjęcie.

"Traktujemy tę sprawę bardzo poważnie. Od razu podjęliśmy odpowiednie działania. Przepraszamy rodziców i całą społeczność. Chcę wyjaśnić, że osoba, która została zwolniona, nie podziela wartości wyznawanych w naszej firmie" – zapewnia Shorokey w oficjalnym oświadczeniu.
Redakcja poleca: Jak wybrać fotelik samochodowy 15 - 36 kg?
Ekspert radzi, czym się kierować przy wyborze fotelika samochodowego.

Czy dzieci w przedszkolach są dobrze traktowane?

Chociaż ta sytuacja miała miejsce w Stanach Zjednoczonych, nie w Polsce, zdjęcie kobiety ciągnącej za sobą kilkuletniego chłopca wciąż daje do myślenia. Jeżeli takie sytuacje zdarzają się w szkołach i przedszkolach na całym świecie, jak traktowane są dzieci w polskich przedszkolach? Rodzice powinni ufać opiekunom swoich dzieci i powinni mieć pewność, że ich dzieci są bezpieczne!

Wasze maluchy chodzą do przedszkoli? Jak sobie poradziliście ze strachem o dziecko?

Zobacz także: Złe traktowanie dzieci w przedszkolu to norma? Szokujący list nauczycielki przedszkolnej!

Źródło: scarymommy.com, cnn.com
Doładuj
Przeładuj