GRY
 
 

Skarb z Kijowa - Warsztaty kreatywne dla dzieci w wieku 6-12 lat

27.05.2012r., Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza na rodzinną niedzielę ze Skarbem z Kijowa.

logo, łazienki królewskie
fot. Łazienki Królewskie w Warszawie
terminy: ostatnia niedziela miesiąca, g. 11:00
bilet: 15 zł/dziecko (opiekunowie otrzymuję bezpłatne wejściówki na odbywające się w tym samym czasie zwiedzanie wystawy z kuratorem)

Twoje dziecko jest ciekawe świata i pełne twórczej pasji? Zastanawiasz się jak kreatywnie zaplanować dziecku wolny czas? Zapisz swojego młodego artystę na cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6-12 lat towarzyszący wystawie Skarb z Kijowa. Złoty Poczet. Królewska kolekcja medali Stanisaława Augusta. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca spotkamy się na niezwykłych zajęciach łączących poznawanie przestrzeni muzealnej i podejmujących tematy z zakresu kolekcji Stanisława Augusta. Każdy warsztat to inny temat! Każdy warsztat to nowa przygoda w świecie sztuki XVIII wieku!

27.05 - Królewskie areoplany czyli latająca moda
Jak ubierano się w dawnych czasach? Co noszono zamiast garniturów i garsonek? Przyglądając się wizerunkom władców Polski z królewskiej kolekcji monet przefruniemy przez kolorowy świat mody nie tylko XVIII wieku.

Zapisy: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl lub 22 50 60 039
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj