GRY
 
 

Jak szybko i skutecznie pozbyć się przeziębienia?

Wieczór spędzony pod kocem? Czemu nie! Ale na pewno nie z powodu przeziębienia lub grypy! Jednak jeśli już dopadło cię przeziębienie, pamiętaj, że Vicks VapoRub, rozgrzewająca maść, przyniesie ulgę w kaszlu i zatkanym nosie.

vics
fot. materiały prasowe
Dobry wypoczynek to podstawa, kiedy czujemy, że przeziębienie lub grypa dopada nas nieubłaganie.
Śpiąc mniej niż 7 godzin, jesteśmy 3-krotnie bardziej narażeni na zachorowanie na grypę lub przeziębienie niż osoby przesypiające pełne 8 godzin ?

Śpij spokojnie i obudź się zdrowa

Wypoczęty organizm to więcej siły witalnej i zdecydowanie większe szanse w starciu z wirusem. Vicks VapoRub działa do 8h zapewniając spokojny, kojący sen bez zatkanego nosa i dręczącego kaszlu. Za klinicznie udowodnioną skuteczność działania odpowiedzialne są m.in. olejek eukaliptusowy oraz terpentynowy, mentol, a także kamfora.

Mentol i kamfora łagodzą obrzęk śluzówki nosa oraz łagodzą kaszel poprzez działanie łagodnie znieczulające. Olejek eukaliptusowy i olejek terpentynowy działają pobudzająco na wydzielanie śluzu w górnych drogach oddechowych, pobudzając odkrztuszanie. Wdychając lecznicze opary można złagodzić objawy nieżytu nosa i kaszlu nawet do 8 godzin.

Vicks – to nr 1 na przeziębienie lub grypę na świecie
Produkt zdobył największe uznanie jury plebiscytu „Superprodukt Mam Dziecko 2013” i zajął 
1 miejsce w kategorii LEKI OTC DLA DZIECI w podkategorii DZIECIĘCE DOLEGLIOWŚCI. Można stosować u dzieci od 5 roku życia.
Redakcja poleca: Domowe sposoby na przeziębienie - film
Nie zawsze konieczna jest wizyta u lekarza, czasem wystarczy herbata z cytryną czy ciepła kąpiel. Pediatra poleca domowe sposoby na przeziębienie.
Doładuj
Przeładuj