GRY
 
 

Słodka prośba 8-latki, którą pomoże spełnić... Marcin Dorociński

Mała Rozalka napisała do taty list, w którym prosi o pieska ze schroniska. Dziewczynka chce, żeby był to prezent z okazji pierwszej komunii świętej. Nieoczekiwanie, jej prośbę poparł gwiazdor kina – Marcin Dorociński.

dziewczynka i pies
fot. fotolia.com
List Rozalki krąży w internecie, gdzie opublikował go tata dziewczynki. W ciągu kilkunastu godzin list stał się hitem internetu. Dziewczynka pięknie przekonuje tatę do swojego pomysłu przygarnięcia szczeniaka ze schroniska:
 
"TATA na komunię św proszę cię o szczeniaka ze schroniska. Pomyśl sobie jakie życie mają psy ze schroniska. Muszą siedzieć w małych, ciasnych i ciemnych klatkach. (...) To nie zachcianka na 5 minut. To marzenie. PROSZĘ O PSA. ROZALKA G".
 


Napisana dziecięcą rączką prośba o szczeniaczka wzrusza wiele osób. Wśród nich znalazł się znany aktor Marcin Dorociński, który bardzo poważnie podszedł do tematu i zaproponował pomoc w adopcji psa. Na swoim profilu na Facebooku napisał:

"Rozalko, jesteś mądrą i empatyczną dziewczynką. Może znajdziesz swojego wymarzonego pieska w Schronisku w Korabiewicach? Lub wśród podopiecznych Psia Ekipa lub Znajdki? Chętnie pomogę znaleźć Ci przyjaciela na dobre i na złe- Twój Tata może się ze mną skontaktować za pośrednictwem wiadomości prywatnej lub na adres mailowy mojej agentki."Czytaj też: Czy kupić dziecku zwierzę? Sprawdź!
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj