GRY
 
 

Śpiący chłopczyk spotyka Mikołaja - naprawdę słodkie zdjęcia

Czekanie na Mikołaja może być wyczerpujące. Zobaczcie jak słodko wyszły zdjęcia śpiącego malucha i Świętego Mikołaja.

Mikołaj i śpiące dziecko
fot. Facebook (Donnies daddy day care)
Kiedy mały Zeke zasnął w kolejce do Świętego Mikołaja w centrum handlowym w Indianie, Mikołaj położył sobie półrocznego malucha na klatce piersiowej i udawał, że razem ucinają sobie drzemkę. 

"Zdjęcia naszego syna z Mikołajem wyszły niesamowicie słodko. Mikołaj poprosił, żebyśmy nie budzili małego, który zasnął w kolejce do niego. Wyszła z tego najsłodsza rzecz, jaką w życiu widziałem" mówi Donnie Walters, ojciec Zeke’a, który umieścił zdjęcie w sieci.  

Słodka sesja szybko podbiła Internet. Samych udostępnień z profilu mężczyzny na Facebooku było 198 tysięcy a w sumie zdjęcia obejrzano ponad 32 miliony razy! Zdjęcia były także popularne w innych serwisach społecznościowych, np. Imgur. Zobaczcie, jak słodko wyglądał chłopczyk:Walters opowiedział portalowi Today.com, że Zeke zasnął na jego ramieniu jak tylko ustawili się w kolejce. Przed nimi stała tylko jedna rodzina, więc na początku chcieli z żoną wrócić do domu albo pochodzić po sklepach zanim maluch się nie obudzi. Jednak kobieta stojąca za nimi doradziła im, żeby tego nie robili "Zostańcie. Ten Mikołaj robi świetne zdjęcie ze śpiącymi dziećmi" – powiedziała im. Okazało się, że to prawda. Mikołaj powiedział parze, żeby nie budzili dziecka.

"Mam świetny sposób na fotografowanie śpiących dzieci" – wspomina słowa Mikołaja ojciec Zeke’a. 
"Pomimo tego, że Zeke obudził się, kiedy rodzice go przenosili, zasnął z powrotem, jak tylko znalazł się na miękkim brzuchu Mikołaja" – mówi Walters.  

Para wróciła do sklepu kilka dni później, żeby podzielić się z Mikołajem wiadomością o ich wspólnym sukcesie w sieci. Zeke oczywiście spał, ale Święty z przyjemnością zapozował znowu. "Ten Mikołaj jest świetny. Ewidentnie kocha to, co robi" – komentuje ojciec małego. 
Redakcja poleca: Świąteczne prezenty dla dziecka wybierz w Hamleys! [WIDEO]
Szukasz oryginalnych pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla dzieci? Zajrzyj koniecznie do pierwszego w Polsce sklepu z zabawkami Hamleys, w którym od 250 lat spełniają się marzenia dzieci!
Doładuj
Przeładuj