GRY
 
 

Ślub Kucyków Pony - impreza dla dzieci

3.11.2012r., Minimini+ zaprasza na ślub Kucyków Pony.

miniminiplus
Widzów i miłośników MiniMini+ czeka niezwykła impreza – w warszawskim Centrum Handlowym Blue City powstanie magiczny pałac Canterlot, gdzie odbędzie się Królewski ślub Kucyków Pony. Organizatorami wydarzenia z udziałem serialowych ulubieńców dzieci są telewizja MiniMini+ i producent zabawek Hasbro. Zabawa rozpocznie się od godziny 11:00 i potrwa do 18:00.
 
Księżniczka Cadance i Shining Armor – para kucyków znana z popularnego serialu animowanego „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, który bije rekordy popularności na całym świecie, a w Polsce emitowany jest w MiniMini+, weźmie ślub. Każdy gość weselny będzie mógł przygotować się do ceremonii wspólnie z kucykami.
 
Na maluchy czekają liczne atrakcje. Razem z Apple Jack dzieci będą mogły stworzyć ślubne torciki, zaglądając do kucykowej cukierni. W małej kwiaciarni radosna Fluttershy pomoże dzieciom w ułożeniu ślubnych bukiecików z żywych kwiatów. Każdy będzie mógł odwiedzić także kucykowy salon fryzjerski, wziąć udział w sesji fotograficznej i złożyć młodej parze życzenia w studiu radiowym Królewskiego Ślubu. Ci, którzy lubią angażować się twórczo, znajdą Kącik Malarski z kucykowymi kolorowankami i Kącik Przygotowań Technicznych, gdzie pomocnicy skrzydlatego Rainbow Dash’a będą pomagać w tworzeniu pięknych dekoracji do ceremonii zaślubin.
 
Po pracowitych przygotowaniach relaks zapewni Kącik Telewizyjny MiniMini+, gdzie będzie można obejrzeć specjalny, ślubny odcinek serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, który stacja pokaże premierowo na antenie w sobotę, 27 października o godz. 16:20 podczas specjalnego maratonu z kucykami. Co godzinę, przez cały czas trwania imprezy, odbywać się będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.


Redakcja poleca: Gdynia Film krótki
Obejrzyj relację Miasteczka Zmysłów z Gdyni
Doładuj
Przeładuj