GRY
 
 

Smakułyki - spektakl dla dzieci

1 i 2.08.2012r., godz.11:00 Olsztyński Teatr Lalek zaprasza na najnowszą premierę Teatru Poddańczego przygotowaną w nurcie teatru inicjacyjnego, skierowanego do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 4 lat.

olsztyński teatr lalek
fot. Honorata Mierzejewska-Mikosza
Pokazy sztuki odbędą się na Sali Kameralnej Olsztyńskiego Teatru Lalek.

Spektakl “Smakułyki” otwiera przed dziećmi magiczny świat zakamarków kuchennych. Jak brzmi cukier, jak twardy jest orzech, ile potrzeba mąki by zapanowała zima na stole, jakie zaklęcia kryją się w książce kucharskiej? Na te pytania szukają odpowiedzi twórcy spektaklu. Kuchnia jest krainą dźwięków i wielu zmysłów. Aktorzy prowadzą przez nią widzów i uczą rozpoznawać przedmioty, rozróżniać zapachy, nazywać zjawiska w kuchni, jednocześnie proponując wykorzystanie codziennych przedmiotów do zabaw muzycznych, tworząc m.in. dzwonki ze sztućców, lub bębny z misek i garnków. Działając na zmysły dziecka sztuka rozwija wyobraźnię, zachęca do zabawy i odkrywa tajemnice słodkiego świata wypieków.

Zapraszamy na prawdziwą ucztę! Spektakl powstał dzięki Stypendium Artystycznemu Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego uzyskanego przez reżysera spektaklu Honoraty Mierzejewskiej-Mikoszy.

Teatr Poddańczy “Smakułyki”
reż. Honorata Mierzejewska – Mikosza
muz. Iga Eckert
występują: Agata Butwiłowska, Honorata Mierzejewska-Mikosza, Ewa Mrówczyńska

Pokazy spektakli: Sala Kameralna Olsztyńskiego Teatru Lalek 01.08.2012. godz. 11:00 02.08.2012. godz. 11:00

Wstęp wolny.
Ilość miejsc ograniczona.
Obowiązuje wyłącznie rezerwacja telefoniczna. Prosimy o rezerwację pod numerem telefonu: 89 5387020.
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj