Wózek samobieżny Smartbe dla aktywnych rodziców
fot. Smartbe

Koniec z pchaniem wózka! Aplikacja zrobi to za ciebie

Ile razy miałaś dość pchania ciężkiego wózka? Ten model to gadżet idealny: posiada napęd elektryczny, czujniki ruchu, podgrzewacz do butelki i filtr powietrza. Gdyby nie ta cena!
Hanna Szczesiak
Wózek samobieżny Smartbe dla aktywnych rodziców
fot. Smartbe
Jeśli jesteś aktywnym rodzicem, ten wózek jest dla ciebie! Możesz biegać w parku, bez konieczności pchania wózka – będzie jechał przed tobą, w bezpiecznej odległości. Zobacz wózki dziecięce - opinie.

Dla nowoczesnych rodziców

Ten samobieżny wózek wyposażony jest w napęd elektryczny i czujniki, dzięki którym prędkość i odległość dostosowuje do tempa rodzica. To ułatwienie podczas zakupów lub w czasie joggingu – zapewniają jego twórcy. Wózek bez problemu wjeżdża na niewielkie wzniesienie, jeździ do przodu i do tyłu, jednak przy skręcaniu potrzebna jest pomoc rodzica.

Dodatkowo, wózek wyposażony jest w:
  • filtr powietrza,
  • wbudowany system audio,
  • podgrzewacz do butelek,
  • kamerę, dzięki której możesz oglądać dziecko na swoim smartfonie,
  • system antykradzieżowy,
  • baterię, którą możesz wykorzystać, jeśli twój telefon się rozładuje.Cena takiego wózka to 3 tys. dolarów, czyli ponad 12 tys. złotych! Chyba zostaniemy przy tradycyjnych modelach, a mleko podgrzejemy przed wyjściem z domu…

Czytaj także: Test ciążowy w telefonie
Redakcja poleca: Telefon – czy pozwalać dziecku na zabawę z nim? – wyjaśnia Dorota Zawadzka (film)
Trudno pochować przed dzieckiem wszystkie telefony i tablety, by nigdy się nimi nie bawiło. Wcale nie ma takiej potrzeby – mówi Dorota Zawadzka i od razu dodaje – Trzeba jednak nauczyć dzieci mądrze z nich korzystać.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy