List córeczki Izabeli z Pszczyny
fot. Screen/ Uwaga TVN, Instagram/aborcyjny dreamteam

Śmierć Izabeli z Pszczyny: 9-latka napisała list do swojej zmarłej mamy

9-letnia córka Izabeli z Pszczyny napisała list do swojej zmarłej mamy. Słowa dziewczynki, przepełnione tęsknotą i miłością, naprawdę łamią serce.
Joanna  Biegaj
List córeczki Izabeli z Pszczyny
fot. Screen/ Uwaga TVN, Instagram/aborcyjny dreamteam
W szpitalu w Pszczynie zmarła 30-letnia Izabela. Lekarze czekali z interwencją na obumarcie płodu. Robili to jednak zbyt długo. Gdy doszło do obumarcia płodu – zmarła też ciężarna. 

Śmierć Izabeli z Pszczyny poruszyła całą Polskę, a także wywołała liczne protesty w kraju. W całej tej sytuacji najbardziej cierpi jednak rodzina zmarłej. W programie „Uwaga!” TVN mąż 30-latki pokazał list, który do swojej mamy napisała 9-letnia córka.

List do zmarłej mamy

Rodzina zmarłej wciąż otrzymuje wyrazy współczucia oraz słowa wsparcia. „Byliśmy dla siebie wszystkim” – powiedział o swojej rodzinie mąż Izabeli. 30-latka była oddaną żoną i matką. Mężczyzna nie zgodził się wystąpić przed kamerami w programie, jednak przekazał list, który napisała jego córeczka do swojej mamy już po jej śmierci.

 „Kocham Cię mamusiu, nie mogę uwierzyć, że umarłaś. Zawsze będę o Tobie pamiętać, zawsze będę Cię kochać, nigdy Ciebie nie zapomnę” – brzmi treść listu dziewczynki.

Słowa dziecka chwytają za serce. Śmierć bliskich jest ogromnym bólem dla osób dorosłych, a tym bardziej dla dzieci. 9-latka nagle straciła ukochaną mamę. List jest rodzajem upamiętnienia zmarłej kobiety, ale przede wszystkim pożegnaniem dziecka z najbliższą mu osobą. 

 
Źródło: onet.pl, „Uwaga!” TVN

Zobacz także
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy