GRY
 
 

"SMOCZA NIEDZIELA" NA SCENIE TEATRU T.O.

12.02.2012r., godz.15.15 ZAPRASZAMY NA "SMOCZĄ NIEDZIELĘ", PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE "JAK TO SMOK ZROBIŁ JEDEN NIEFORTUNNY SKOK"

logo Teatr Otwarty TO w Krakowie
fot. Teatr Otwarty TO w Krakowie
PRZEDSTAWIENIE  ODBĘDZIE SIĘ W NA SCENIE TEATRU T.O. W KINOTEATR WRZOS UL. ZAMOYSKIEGO 50,
BILET 10 i 12 ZŁOTYCH

"JAK TO SMOK ZROBIŁ JEDEN NIEFORTUNNY SKOK"
Przedstawienie teatralne w trzech odsłonach z udziałem trójki aktorów opowiada zabawną historię dwojga przyjaciół Smoka i Jeżyka, którzy
burząc niefortunnie dom Żyrafy Agafy wyruszają w podróż po zaczarowanym lesie. Podczas wędrówki spotykają swych przyjaciół Mrówkę Anię, Żabę Gapę, Motylka oraz Grzybka, który wspólnie z Dziećmi udzielając dobrych rad pomaga zbudować na nowo domek Żyrafy.

Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo-lalkowego. Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

Rezerwacja:
tel. kasa biletowa (12) 6561050, (500) 289881,
rezerwacja-teatrotwarty@o2.pl
rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl

więcej »
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj