fot. Facebook/Deorick Williams

Świeżo upieczona babcia wysłała SMS-a pod niewłaściwy numer. Zobacz, jaką otrzymała odpowiedź!

Każda babcia chce pochwalić się rodzinie i znajomym nowonarodzonym wnuczkiem. Co się stanie, jeśli podczas pisania radosnego SMS-a wybierze niewłaściwy numer? Poznaj historię Teresy i jej wnuczka Casona!
Hanna Szczesiak
fot. Facebook/Deorick Williams
Teresa Lashley wysłała wiadomość o narodzinach wnuczka pod niewłaściwy numer. Nie zauważyła swojej pomyłki i wysłała nieznajomemu swoje zdjęcie z wnuczkiem. Jego reakcja zaskoczyła całą rodzinę!

SMS pod (nie)właściwy numer

Lindsey Lashley, synowa Teresy, właśnie urodziła synka. Babcia chciała podzielić się wspaniałą wiadomością z rodziną, ale wysłała wiadomość pod niewłaściwy numer. Jej adresatem był Dennis Williams. Po otrzymaniu SMS-a, Dennis napisał Teresie wiadomość z gratulacjami i zaznaczył, że prawdopodobnie pomyliła numer… Szczęśliwa babcia nie zauważyła pomyłki i kontynuowała rozmowę. Dennis postanowił wykorzystać jej pomyłkę. Wraz z bratem odwiedził Lindsey i jej męża Marka w szpitalu, by podarować ich małemu synkowi prezent.
 
Bracia Dennis i Deorick Williams z Lindsey i Markiem.

Uwielbiamy takie małe gesty, które pokazują, że wciąż można spotkać uprzejmych i serdecznych ludzi! :)

Czytaj także: Rozmowa z nieznajomym może kosztować życie
Redakcja poleca: Za próbę kradzieży łożyska żony ma wyrok w sądzie. Czy słusznie? [WIDEO]
Mężczyzna uciekał z łożyskiem w plecaku. Zatrzymała go policja. Sąd wydał wyrok. Czy łożysko rzeczywiście nie należy do kobiety rodzącej?
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy