GRY
 
 

Smurfowisko, czyli Gargamel złapany

16-18.10.2012r., Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza dzieci na musical.

Teatr Muzyczny w Łodzi
Daty spektakli:
16.10., godz.10.00
17.10., godz.10.00
18.10., godz.10.00

autor Ernest Bryll
muzyka Ryszard Poznakowski i Wojciech Trzciński

REALIZATORZY:
reżyseria TOMASZ A. DUTKIEWICZ
scenografia LILIANA JANKOWSKA
choreografia JAROSŁAW STANIEK

Niebieskie stworki, które zauroczyły miliony dzieci na całym świecie, niedawno skończyły 50 lat. To świetna okazja, by przypomnieć starszym i zapoznać młodsze dzieci z przygodami Zgrywusa, Ciamajdy, Ważniaka, Smurfetki, Papy Smurfa i innych sympatycznych mieszkańców wioski, żyjących (nie zawsze...) zgodną gromadką pośrodku lasu. Smurfy weszły już do historii. Nie ma chyba nikogo, kto nie oglądał w telewizji animowanych filmów wytwórni Hanna-Barbera. I maluchy, i ich rodzice przeżywali niesamowite przygody i śmiali się z wpadek prześladującego Smurfy gapowatego czarodzieja Gargamela. Libretto musicalu Ernesta Brylla opowiada o tym, czego nie było w telewizji: o tym, jak okropny Gargamel został wreszcie złapany i co z tego wynikło.
Sceniczna wersja opowieści o Smurfach to rozśpiewane i roztańczone widowisko, pełne zaskakujących sytuacji, akrobatycznych ewolucji tanecznych, z dużą dawką humoru i zabawnych zdarzeń, którego dodatkowym atutem jest świetna muzyka Ryszarda Poznakowskiego i Wojciecha Trzcińskiego.

Bilety: Normalne – 25-15 zł, Ulgowe – 20-10 zł

Teatr Muzyczny w Łodzi
ul. Północna 47/51
91-425 Łódź
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj