GRY
 
 

Śniadanie nie musi być nudne – warsztaty kulinarne dla dzieci

21.11.2012r., godz.17:30 Kalimba zaprasza dzieci od 4 lat na warsztaty.

kalimba
wstęp: wolny
obowiązują zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
 
Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty kulinarne pod hasłem śniadanie nie musi być nudne!
Podczas tych zajęć podejmiemy się przygotowania zdrowego drugiego śniadania, na które będą składały się artystyczne kanapeczki oraz własnoręcznie przygotowane napoje. Zapoznamy się bliżej z piramidą żywieniową żeby każdy z nas wiedział, z czego powinny składać się posiłki, ile powinniśmy ich zjadać oraz czym wolno zajadać się do woli, a czego lepiej unikać. Następnie każdy z nas przygotuje kilka kolorowych, zdrowych kanapek według własnego pomysłu, pamiętając o tym co powinno znaleźć się na każdej z nich.
Do tego powyciskamy wspólnie cytryny, pomarańcze, a nawet grejpfruty przyrządzając zdrowy i pyszny napój - uzupełnienie drugiego śniadanka! Wspólnie przygotujemy też ozdobne słomki i kubeczki, więc oprócz nowych wiadomości każdy z nas wyniesie z zajęć własną pracę!
 
KALIMBA Kofifi

ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj