Angry birds
fot. Materiały prasowe

Wściekłe Ptaki atakują! Specjalne wydanie Angry Birds już w sklepach!

Czy można ich nie lubić? Wykluczone! Nie mamy wątpliwości, że wszyscy - mali i duzi - pokochają bohaterów z Ptasiej i Świńskiej Wyspy. Nikt nie oprze się ich urokowi!
Angry birds
fot. Materiały prasowe
Znacie ich, prawda? Zawsze wesoły, trochę szalony i nadpobudliwy Chuck. Wybuchowy i czasem mało rozgarnięty Bomba. Zielony, lekko przy tuszy i niezwykle przyjacielski Leonard, ambasador świń.

No i oczywiście... Czerwony! Kiedyś antypatyczny samotnik, dziś bohater przez duże B, który troszczy się o wszystkie ptaki, a przy okazji dba o swoją karierę. Polubił bycie popularnym i nie może już bez tego żyć.

Jeżeli żadna z tych osób nie skradnie twego serca, to na pewno zrobią to pisklęta. Każdy Hatchling jest milutki, puchaty i słodki. Ich wielkie oczy skruszą najtwardszą skałę.

Nawet Czerwony nie jest w stanie odmówić im, gdy o coś proszą. 

Nie możesz przestać myśleć o tej najbardziej zgranej paczce przyjaciół na świecie!

Dzięki magazynowi Wściekłe Ptaki możesz odwiedzić piękne wyspy: Ptasią i Świńską, a także dowiedzieć się, jak się żyje ich mieszkańcom, oraz przekonać się, czy udało się przeprowadzić wywiad z Czerwonym i czy rzeczywiście porzucił rolę gbura.
To nie wszystko. Czeka na ciebie wiele zabawnych zadań – ot, takie ptasie figle, dzięki którym sprawdzisz swoją spostrzegawczość, poćwiczysz logiczne i strategiczne myślenie.
Z prezentami dołączonymi do kolejnych numerów magazynu można być naprawdę trendy członkiem wielkiej ptasiej drużyny. Z numerami dostępne: bombowe słuchawki z etui lub  niezbędnik ptakotwórcy, dzięki któremu uformujesz swoją ulubiona postać...

Zamów już teraz przez Hitsalonik.pl


 
Redakcja poleca: Jak można zarazić się gruźlicą? [WIDEO]
Gruźlicą można zarazić się od osoby, która na nią choruje. Na gruźlicę w Polsce wcale nie zapadają przede wszystkim ludzie w podeszłym wieku. Według danych Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc grupy ryzyka nieco się zmieniły i dzieci mogą zarazić się gruźlicą także od osób w średnim wieku.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy