Danonki na Zimowym Narodowym
fot. materiały prasowe

Spędź czas z dzieckiem na Zimowym Narodowym

W sobotnie i niedzielne poranki na dzieci czekają zajęcia z muzyką w ramach „Zimowej Szkółki Danonka”, na których najmłodsi uczą się jazdy na łyżwach lub rozwijają swoje umiejętności. Zimowy Narodowy zaprasza aż do 11 marca.
Danonki na Zimowym Narodowym
fot. materiały prasowe
Szukasz pomysłu na aktywne spędzenie czasu z rodziną? Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja Warszawy. Codziennie można skorzystać z lodowisk, górki lodowej, bumper cars, skateparku, a także aż z 2 torów do curlingu!

Lodowiska na Zimowym Narodowym - dla dorosłych i dla dzieci!

Goście Zimowego Narodowego mogą skorzystać z 3 lodowisk, w tym jednego połączonego ze strefą dziecięcą (lodowisko B), na którym w sobotnie i niedzielne poranki prowadzona jest Zimowa Szkółka Danonka. To właśnie w niej, pod okiem instruktorów z Ice&Fun, przy muzyce, poprzez zabawę, dzieci uczą się jazdy na łyżwach. Tuż obok znajduje się namiot Danonka z atrakcjami dla najmłodszych, w którym odbywają się weekendowe animacje, a każde dziecko może skorzystać z zabawek, gier, kolorowanek, czy gigantycznych klocków. W pobliżu strefy dziecięcej znajduje się również atrakcja, znana wszystkim z wesołych miasteczek – bumper cars. Wystarczy wsiąść do kolorowych pontonów, zapiąć pasy i oddać się chwilom beztroskiego szaleństwa. Ci, którzy wolą jednak mocniejsze emocje i smak adrenaliny, mogą spróbować  szalonego zjazdu z Górki Lodowej Actimela.
Redakcja poleca: Czy ferie zimowe w mieście są nudne? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów o to, czy ferie zimowe spędzane w mieście oznaczają nudę. Czas zimowego odpoczynku trwa w najlepsze i potrwa aż do niedzieli 25 lutego.

Zimowe atrakcje oprócz łyżew

Atrakcją, która od kilku edycji podbija serca gości Zimowego Narodowego, jest curling. W tym roku można skorzystać aż z dwóch torów, na których będzie można „puścić kamień” i „pozamiatać”. Curling jest określany, jako „szachy na lodzie”. To idealny sposób na spędzenie aktywnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.
Zimowy Narodowy, to nie tylko sporty zimowe, ale również Skatepark, który znajduje się  na parkingu PGE Narodowego na poziomie -4. Jest to miejsce dla dzieci, jak i dorosłych. Można tam pojeździć na deskorolkach, rolkach, longboardach, czy hulajnogach. Dla tych, którzy rozwijają swoje umiejętności na rolkach lub desce, albo chcą spróbować swoich sił, mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć dla dzieci i dorosłych, na których można nauczyć się podstaw jazdy na rolkach i deskorolce.
 
Po szalonej jeździe na łyżwach goście Zimowego Narodowego mogą rozgrzać się pyszną herbatą w Zimowej Herbaciarni Irving, napić się kawy w niepowtarzalnej kawiarni Green Cafe Nero i zjeść coś pysznego, a oferta gastronomiczna Zimowego Narodowego jest bogata.
Więcej informacji na www.zimowynarodowy.pl  Zimowy Narodowy zaprasza do 11 marca.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy