GRY
 
 

Spędź Dzień Dziecka na Polach Mokotowskich z Jurajską JUNIOR

Chcesz zrobić dziecku niespodziankę z okazji Dnia Dziecka? Zabierz je na Pola Mokotowskie. Jurajska Junior przygotowała tam wiele atrakcji i zabaw dla całej rodziny.

Jurajska
fot. materiały prasowe
4 czerwca na Polach Mokotowskich odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka! Marka Jurajska JUNIOR, jako organizator wydarzenia przygotowała mnóstwo atrakcji dla maluchów i starszych dzieci. Podczas eventu goście będą mogli skorzystać z pięciu stref tematycznych, w której każdy wybierze coś interesującego dla siebie. Strefa sportowa i strefa animacji zadba o odrobinę ruchu. W strefie dla małych dzieci pojawi się mnóstwo kolorów, baniek mydlanych i balonów, które zaczarują nie jednego maluszka. Strefa edukacyjna przedstawi dzieciom jak wygląda praca lekarza, a „Kapitan Zielone Światełko” podpowie jak bezpiecznie poruszać się na ulicy. Dla rodziców przygotowaliśmy specjalną strefę porad, w której skorzystają z wiedzy dietetyka i stomatologa, a świeżo upieczone mamy będą mogły stawiać pierwsze kroki aktywnej mamy z Fit MOM. Zapraszamy!

Moc atrakcji nie tylko dla dzieci

W strefie sportowej znajdziemy trampoliny, zjeżdżalnie, kręgle i stanowisko łucznika. Wyścigi gąsienic, przeciąganie liny i rzuty celnościowe to wszystko dostępne będzie w strefie animacji. Dla miłośników gier zespołowych przygotowaliśmy dodatkowo siatkówkę wodną! Strefę dla małych dzieci zapełnią: pomalowane buźki, chmura baniek mydlanych, masa klocków i skręcane balony. Dla przyszłych lekarzy przygotowaliśmy „Szpital”. Dzieci otrzymają podczas zabawy odzież medyczną oraz bezpieczne przedmioty zawodu lekarza, a także wykonają zabiegi na małych pluszowych pacjentach. W strefie edukacyjnej poza zabawą w szpital, dzieci będą mogły spotkać „Kapitana Zielone Światełko”, który podpowie jak bezpiecznie poruszać się po mieście. Mali artyści skorzystają z zajęć akademii sztuk pięknych i nauczą się różnych technik plastycznych z wykorzystaniem przedmiotów użytku codziennego.  W strefie porad spotkamy specjalistów, którzy chętnie  podzielą się wiedzą z zakresu stomatologii i dietetyki. To wszystko dzięki Jurajskiej JUNIOR, która napełnia bliskością i promuje kreatywny rozwój dziecka. I na koniec do wygrania w konkursach przygotowaliśmy egzemplarze poradnika „Misja: szkoła!” autorstwa najpopularniejszej polskiej niani, Doroty Zawadzkiej. Partnerem książki jest Jurajska JUNIOR.
 
Jurajska JUNIOR, woda troskliwa z natury, która napełnia bliskością i promuje ideę kreatywnej zabawy z dzieckiem wspierając jego rozwój i zdrowie.
Redakcja poleca: Ekspert: To rodzice przeszkadzają dzieciom w piciu wody!
Woda to najlepszy i najzdrowszy napój dla dzieci. Zdaniem specjalisty z Instytutu Matki i Dziecka polskie dzieci chętnie piłyby czystą wodę, gdyby rodzice im tego nie utrudniali.
Doładuj
Przeładuj