wck

Historia pewnego przedmiotu - rodzinne spotkania z teatrem, 26.05, Rybnik - Boguszowice

Zapraszamy do Rybnika na spektakl dla całej rodziny.
wck
RODZINNE SPOTKANIA Z TEATREM - spektakl "Historia pewnego przedmiotu"
 
26 maja 2013 r., godz. 16:00
 
w wykonaniu aktorów Teatru Suflerek z Rybnika - Boguszowic
 
Cena biletu: 10 zł (dla wszystkich) 
 
Historia pewnego przedmiotu to opowieść o Cosiu, który nie wie kim jest ani skąd pochodzi, nie potrafi też określić do czego służy. Coś odbywa podróż do różnych miejsc w domu np: do szuflady ze sztućcami czy skrzynki z narzędziami; jednak mieszkające tam przedmioty przyjmują go niechętnie.
 
Czy Coś odnajdzie swoje miejsce czy odpowie na pytanie kim jest i do czego służy a może szukając swojego miejsca warto  pozostać sobą, bo przecież każdy jest cudownie inny…
 
„Rodzinne Spotkania z Teatrem” to cykl comiesięcznych spektakli przygotowanych z myślą o najmłodszych widzach i ich rodzicach. Przedstawienia odbywają się w każdą, ostatnią niedzielę miesiąca na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Naszymi częstymi gośćmi są grupy z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, dużą popularnością cieszą się również spektakle Teatru Rodzicielskiego z Rybnika – Boguszowic oraz teatry dziecięce "FIK-MIK", "Supełek" z Rybnika . Dbamy, by dobór repertuaru był adekwatny do wieku widza oraz o to, by prezentował wysoki poziom artystyczny. „Rodzinne Spotkania z Teatrem” mają przyczynić się do upowszechnienia sztuki teatralnej wśród dzieci. Są także propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny.
 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy