GRY
 
 

Spektakl dla dzieci w Starym Browarze w Poznaniu, 21.09

Zapraszamy na spektakl dla najmłodszych dzieci.

stary browar, materiały prasowe
21.09 (sob.), Stary Browar, Studio Słodownia +3
Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci
 
Teatr Baj Warszawa, Śpij
 
godzina: 11:00, 16:00
wiek: 0,5-3 lat
czas trwania spektaklu: 30 minut + 15 minut wspólnej zabawy
 
Połóżcie się wygodnie, a zobaczycie jak dużo może się wtedy wydarzyć. Zapraszamy Was do przytulnego i mięciutkiego Świata wielkiej kołdry, która kryje w sobie mnóstwo tajemnic. Poczujcie się swobodnie i bezpiecznie. Przekonacie się, jak wiele dzieje się na granicy jawy i snu. Śpij to
przedstawienie skupione na stworzeniu dzieciom możliwości bezpośredniego doświadczenia sztuki poprzez wszystkie zmysły. Opowiada o tym, jak pozornie zwyczajna czynność kładzenia się spać, może okazać się inspirująca i zaskakująca. To spektakl, który codzienności przygląda się w niecodzienny sposób i z właściwą niemowlętom dociekliwością i ciekawością, odkrywa świat. Śpij powstało z myślą o najnajmłodszych widzach teatralnych, czyli dzieciach w wieku od trzech miesięcy do trzeciego roku życia. Specjalnie dla nich stworzono bezpieczną, przytulną i komfortową przestrzeń, w której będą mogły poczuć się zupełnie swobodnie, być nie tylko widzami, ale gośćmi. Jednym z głównych założeń przedstawienia jest stymulowanie i rozwijanie dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Śpij jest przedstawieniem otwartym na interakcję i spontaniczność widzów, w którym artyści pragną twórczo przetwarzać, a nie ograniczać ekspresję dzieci. Ogromna otwartość aktorów na reakcje widzów, muzyka grana na żywo na akustycznych instrumentach, delikatne światło i przytulna ,,poduchowa" atmosfera, pozwolą widzom w każdym wieku poczuć się przyjemnie. Przedstawienie ma strukturę otwartą i tak naprawdę może nigdy się nie kończyć; zwłaszcza, gdy rodzice będą chcieli proponowane podczas spektaklu zabawy kontynuować z dziećmi w domu. To najbardziej doceniony polski spektakl dla najnajmłodszych w Europie.
 
Szczegółowe informacje
www.starybrowarnowytaniec.pl
www.artstationsfoundation5050.com
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj