GRY
 
 

Królewna Śnieżka - spektakl dla dzieci - 18-22.04, Wałbrzych

Zapraszamy do wałbrzyskiego teatru lalek na spektakl dla dzieci.

teatr lalek, wałbrzych, teatr, królewna śnieżka
 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA
 
Reżyseria – Ireneusz Maciejewski
Scenariusz – Dominika Miękus
Scenografia – Dariusz Panas
Muzyka – Piotr Klimek
Ruch sceniczny – Ewelina Ciszewska
 
 
Znana baśń o Królewnie Śnieżce potraktowana zostanie lekko i z humorem. Nie zabraknie też scen grozy i napięcia charakterystycznego opowiadaniom braci Grimm. 
 
Losy Śnieżki, skazanej na śmierć przez złą i próżną Królową, czyli macochę Królewny, będą na zmianę wzruszać, śmieszyć, bawić i trzymać w napięciu. Baśń o „Królewnie Śnieżce” braci Grimm dotyczy ludzkiej kondycji moralnej. To nie tylko klasyczna walka dobra ze złem, to opowieść o uczuciach. Ta historia niesie prawdę o miłości. Miłość istnieje od czasów najdawniejszych i wciąż jest najważniejszym uczuciem w życiu człowieka. Nienawiść i miłość przeplatają się w wzajemnie. Jedno burzy, drugie buduje. Świat od zawsze ważył dobro i zło, ale to dobro ostatecznie zwycięża. Przedstawienie zaskoczy widzów różnorodnymi konwencjami teatralnymi. Pojawi się poetyka operetki dla dzieci, a także taniec i pantomima. Nie zabraknie też oczywiście lalek, które objawią się widzom w różnych technikach lalkowych, a zwłaszcza tej ulubionej przez reżysera: lalki typu muppet show.
 
 
Zapraszamy 18.04. o godz. 10.00 
19.04. o godz. 10.00
20.04. o godz. 17.30
21.04. o godz. 11.00, 13.00
22.04. o godz. 10.00
 
 
Przedstawienie dla dzieci od 4 lat.
 
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj