GRY
 
 

U/rodziny - premiera spektaklu dla dzieci, 28.06, Wałbrzych

Zapraszamy na spektakl dla dzieci do Wałbrzycha.

plakat
Premiera spektaklu familijnego „U/RODZINY” 
Stowarzyszenia TE-ART w Wałbrzychu i Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu
 
Stowarzyszenie TE-ART w Wałbrzychu oraz Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zapraszają na premierę spektaklu plenerowego „U/RODZINY”, która odbędzie się w Amfiteatrze przy pl. Teatralnym 28 czerwca o godz. 18.30. Projekt współfinansowany jest ze środków Gminy Wałbrzych, która zaprasza na spektakl  29 czerwca o godz. 18.30. 
„U/RODZINY” to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i…komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz 
o wzajemnych oczekiwaniach. 
„U/RODZINY” to międzypokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych  i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiony dawką humoru i refleksji.  Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu. 
 
„U/RODZINY”
Scenariusz, reżyseria i oprawa plastyczna: Ewelina Ciszewska
Muzyka: Konrad Rogiński / wyk. Natalia Rogińska i Konrad Rogiński 
Efekty dźwiękowe: Seweryn Mrożkiewicz
Obsada:
Anna Jezierska, Bożena Oleszkiewicz, Urszula Raczkowska,
Jakub Grzybek, Zbigniew Koźmiński, Paweł Pawlik
Grupa wiekowa: dla wszystkich 
 
Wstęp wolny. 
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych spektakle odbędą się w hali OSiR przy pl. Teatralnym 5a. 
 
Marlena Jasińska-Denst
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj