wck

Rodzinne spotkania z teatrem - spektakl dla dzieci, 28.04, Wodzisław Śląski

Zapraszamy na spektakl dla dzieci w Wodzisławiu Śląskim.
wck
RODZINNE SPOTKANIA Z TEATREM
 
spektakl "Babroszki lecą w kosmos", 28 kwietnia 2013 r., godz. 16:00
w wykonaniu aktorów Teatru Trip z Chorzowa
 
Cena biletu: 10 zł (dla wszystkich)
 
Spektakl  opowiada historię stworków z krainy Babroszkowo, o wesołym i żądnym przygód usposobieniu. Babroszki to mądralińska Kurkuma, wiecznie uśmiechnięty Manolo, oraz ciekawska Pchełka. Mieszkają oni w domach w kształcie namiotów i porozumiewają się ze sobą za pomocą systemu połączonych ze sobą puszek. Pewnego dnia w główce Pchełki rodzi się pomysł podboju kosmosu. Postanawia więc, wraz z Manolo, odwiedzić księżyc. Wspólnie z dziećmi budują rakietę i spełniają swoje marzenie. Podczas podróży napotykają na wiele przygód. Ich statek kosmiczny zostaje zestrzelony przez Hrabiego Robota, zamieszkującego ciemną stronę księżyca. 
 
Udaje im się jednak pokonać złe moce i wrócić na ziemię, dzięki własnemu sprytowi i pomocy kosmitów BLIBLIBLI oraz dzieci, zasiadających na widowni. Spektakl ma charakter interaktywny, dzieci biorą w nim czynny udział, budują wspólnie z aktorami rakietę, uczą się tańczyć kosmicznego tańca „bliblibli”, pokonują złe siły dzięki swojej spostrzegawczości i pomysłowości.
 
 
„Rodzinne Spotkania z Teatrem” to cykl comiesięcznych spektakli przygotowanych z myślą o najmłodszych widzach i ich rodzicach. Przedstawienia odbywają się w każdą, ostatnią niedzielę miesiąca na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Naszymi częstymi gośćmi są grupy z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, dużą popularnością cieszą się również spektakle Teatru Rodzicielskiego z Rybnika – Boguszowic oraz teatry dziecięce "FIK-MIK", "Supełek" z Rybnika . Dbamy, by dobór repertuaru był adekwatny do wieku widza oraz o to, by prezentował wysoki poziom artystyczny. „Rodzinne Spotkania z Teatrem” mają przyczynić się do upowszechnienia sztuki teatralnej wśród dzieci. Są także propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny.
 
Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)4554855 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie od pon. do pi. od 8:00 do 16:00, wt. 8:00 do 20:00. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl> 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy