GRY
 
 

Bajka o dwóch królestwach - spektakl dla dzieci - 29.06, Wodzisławskie Centrum Kultury

Zapraszamy na premierę dla dzieci - 29.06 do Wodzisławia Śląskiego.

bajka o dwóch królestwach, spektakl, plakat
Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl premierowy Teatru Szydełko pt. „Bajka o dwóch królestwach” w reżyserii Doroty Krawczyk.
 
Przedstawienie odbędzie się 29 czerwca o godzinie 17.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Bilety w cenie 10 zł są już do nabycia w kasie WCK.
 
W rolach głównych występują: Katja Skupień, Dominika Wilk, Dominika Ryszka, Oliwia Holzenbach, Natalia Walecka, Kinga Olejniczak, Marta Chodyko, Mikołaj Simiński, Julia Czepczor, Wiktoria Wodecka, Hania Cuber, Julia Gumienny, Antosia Swoboda, Zosia Radecka, Konrad Hałaszko, Zosia Niesłańczyk, Wojtek Chrószcz, Karolina Chrószcz.
 
REŻYSERIA: Dorota Krawczyk
ŚWIATŁO: Jerzy Bularz
SCENOGRAFIA: Aleksander Wilkus i Andrzej Grzesik
KOSTIUMY: Jadwiga Pławna i Katarzyna Redka
 
„Bajka o dwóch królestwach” to historia, która pokazuje widzom, że przyjaźń i miłość mogą pokonać zastałe konflikty i różnice. Dwa różne od siebie światy, królestwo ognia i królestwo wody, łączy wspólna sprawa. Czy wspólnymi siłami uda im się pokonać przeciwności?... Tego dowiedzą się widzowie, którzy przyjdą na spektakl.
 
Przedstawienie utrzymane jest w konwencji baśniowej z dużą dozą dobrego humoru i dziecięcego wdzięku.
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami