GRY
 
 

U/RODZINY - wakacyjny spektakl w Teatrze Lalki i Aktora, 24.08, Wałbrzych

Zapraszamy na wakacyjny spektakl do Teatru Lalki i Aktora.

spektakl, urodziny, teatr lalki i aktora
Wakacyjny weekend z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu 
 
W najbliższą sobotę, 24 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy do Amfiteatru przy pl. Teatralnym na kolejne przedstawienie z cyklu „Wieczorynki z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu”. Tym razem Teatr zaprezentuje spektakl „U/RODZINY” w reż. Eweliny Ciszewskiej.  „U/RODZINY” to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i…komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz  o wzajemnych oczekiwaniach. 


„U/RODZINY” to międzypokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych  i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiony dawką humoru i refleksji.  Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu. 
 
Spektakl Stowarzyszenia TE-ART w Wałbrzychu oraz Teatru Lalki i Aktora  w Wałbrzychu. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych.  Na „U/RODZINY” zapraszamy także 25 sierpnia o godz. 12.00 do Parku Szwedzkiego w Szczawnie-Zdroju.  

„U/RODZINY”
Scenariusz, reżyseria i oprawa plastyczna: Ewelina Ciszewska
Muzyka: Konrad Rogiński / wyk. YanTa
Efekty dźwiękowe: Seweryn Mrożkiewicz
Obsada:
Anna Jezierska, Bożena Oleszkiewicz, Urszula Raczkowska,
Jakub Grzybek, Zbigniew Koźmiński, Paweł Pawlik
 
Grupa wiekowa: od 3 lat
Czas trwania spektaklu: 60 minut 
Wstęp wolny! 
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienie zostanie przeniesione do hali OSiR przy pl. Teatralnym 5a. 
 
 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj