spektakl, urodziny, teatr lalki i aktora

U/RODZINY - wakacyjny spektakl w Teatrze Lalki i Aktora, 24.08, Wałbrzych

Zapraszamy na wakacyjny spektakl do Teatru Lalki i Aktora.
spektakl, urodziny, teatr lalki i aktora
Wakacyjny weekend z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu 
 
W najbliższą sobotę, 24 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy do Amfiteatru przy pl. Teatralnym na kolejne przedstawienie z cyklu „Wieczorynki z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu”. Tym razem Teatr zaprezentuje spektakl „U/RODZINY” w reż. Eweliny Ciszewskiej.  „U/RODZINY” to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i…komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz  o wzajemnych oczekiwaniach. 


„U/RODZINY” to międzypokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych  i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiony dawką humoru i refleksji.  Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu. 
 
Spektakl Stowarzyszenia TE-ART w Wałbrzychu oraz Teatru Lalki i Aktora  w Wałbrzychu. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych.  Na „U/RODZINY” zapraszamy także 25 sierpnia o godz. 12.00 do Parku Szwedzkiego w Szczawnie-Zdroju.  

„U/RODZINY”
Scenariusz, reżyseria i oprawa plastyczna: Ewelina Ciszewska
Muzyka: Konrad Rogiński / wyk. YanTa
Efekty dźwiękowe: Seweryn Mrożkiewicz
Obsada:
Anna Jezierska, Bożena Oleszkiewicz, Urszula Raczkowska,
Jakub Grzybek, Zbigniew Koźmiński, Paweł Pawlik
 
Grupa wiekowa: od 3 lat
Czas trwania spektaklu: 60 minut 
Wstęp wolny! 
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienie zostanie przeniesione do hali OSiR przy pl. Teatralnym 5a. 
 
 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy