dziecko, śpiewać, królewna, przebranie

Śpiewający konkurs

Konkurs rozstrzygnięty! Zobacz, czy udało Ci się zdobyć dla swojego dziecka najnowszą płytę Fasolek!
dziecko, śpiewać, królewna, przebranie
Drodzy Rodzice!
Mamy nadzieję, że temat konkursu wywołał przyjemne wspomnienia z dzieciństwa i dobrze bawiliście się biorąc w nim udział. Dziękujemy za podzielenie się z nami wieloma zabawnymi opowieściami na temat Waszych pierwszych występów, jak również scenicznych debiutów Waszych pociech.

Płytę "Fasolek" otrzymują:
mamaSylwia, Maja02, mrufka100, GosiaInuszka, Justyna5454, Aleksk21, magdageo, Agnese, Danatwa, cohenna, moniau, rakastan, jarjarbinks, silviaw, antomi, kosania, lala82, dakkar2@wp.pl, asiap, tomasam.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!


Któż z nas nie pamięta takich przebojów jak "Pan Tik Tak", "A ja rosnę", "Mydło lubi zabawę"? Z pewnością nie raz były śpiewane przez Was podczas występów na rodzinnych uroczystościach. Czy pamiętacie dziś choćby jeden z takich "publicznych występów na scenie"? A może wasze pociechy już stawiają swoje pierwsze kroczki na scenie? Opowiedzcie nam o tym na forum.

Do zdobycia jedna z 20 płyt Fasolek, wydana z okazji 25-lecia istnienia zespołu.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:

Śpiewający konkurs >>

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Śpiewający konkurs zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 20 najbardziej zabawnych historyjek, które nagrodzimy płytami Fasolek.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 27 maja do 12 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 17 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy