GRY
 
 

"ŚPIEWANKI" i "PUDEŁKO"

10-11.12.2011r., STUDIO TEATRALNE BLUM zaprasza dzieci na przedstawienia.

wydarzenia, Studio Teatralne Blum
sobota 10-12-2011 - Ośrodek Kultury Wierzbak, ul.Wojska Polskiego 8
godz. 10.00 i 11.30 "ŚPIEWANKI" (dla dzieci  w wieku 1,5 - 5 lat)

niedziela 11-12-2011 - Ośrodek Kultury Wierzbak, ul.Wojska Polskiego 8
godz. 10.00 i 11.30 "PUDEŁKO" (dla dzieci  w wieku 1,5 - 5 lat)

ŚPIEWANKI
Najnowszy autorski spektakl dla najmłodszych widzów. Tym razem maluszki wspólnie z twórcami przedstawienia wyruszają do krainy dźwięków. Nośnikiem emocji i nastrojów staje się tu przede wszystkim ludzki głos. Połączenie zabawy głosem ludzkim oraz śpiewu z dźwiękami wydobywanymi z niezwykłego instrumentu: dużych kolorowych cymbałków (dzwonków chromatycznych) - stanowiących obok barwnych kostiumów aktorów jedyny element scenografii - daje świetny pretekst do wspólnej zabawy w muzykowanie. Każdy mały widz po przedstawieniu otrzymuje do wypróbowania własny instrument (małe cymbałki) by całość spektaklu zakończyć "wielkim koncertem".

PUDEŁKO

Autorskie przedstawienie dla dzieci najmłodszych - od 2 do 5 roku życia. Zamknięta niedostępna przestrzeń prowokuje i budzi ciekawość. Jest jak prezent, który chcielibyśmy jak najszybciej rozpakować. Jak wiele tajemnic może pomieścić ograniczone sześcioma ścianami pudełko? Proponujemy maluchom podróż do krainy wyobraźni, która powstaje na ich oczach jako efekt wspólnej zabawy. Zabawy kolorami, dźwiękami i otaczającą nas przestrzenią.

Bilety: 15zł dla dziecka; 12zł bilet opiekuńczy dla 1-2 osób dorosłych.

więcej »
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj