tata ciągnął dziecko za kaptur po podłodze
fot. Adobe Stock

"Tata miesiąca" - zobacz, jak poradził sobie z niegrzeczną córką. Nagranie już jest hitem!

Na dziecięce krzyki, płacz i marudzenie czasami najlepiej przymknąć oko. Ten tata w sekundę opanował dziecko.
Agnieszka Majchrzak
tata ciągnął dziecko za kaptur po podłodze
fot. Adobe Stock

Podróż z dzieckiem, a już zwłaszcza samolotem, nie należy do rzeczy prostych. Trzeba przyjechać na lotnisko na czas, nadać bagaże, ustawić się do odprawy, a potem czekać na odlot. To może stresować rodziców, zwłaszcza tych podróżujących z małymi dziećmi. Nigdy nie wiadomo, jak maluch zareaguje na nową sytuację. A co, jak zacznie marudzić, lub - co gorsza - krzyczeć, skupiając uwagę innych osób? Ten tata nie miał łatwo, był z dwójką dzieci, ale koncertowo opanował nerwy!

Nie chciała iść, więc pociągnął ją po podłodze

Scenkę zarejestrował jeden z mężczyzn obecnych na amerykańskim lotnisku Waszyngton-Dulles. Na filmie widać zmęczonego lotem tatę i jego dwójkę dzieci. Widać, że ojciec nie miał łatwego zadania. Rodzina bardzo spieszyła się na samolot. Niewykluczone, że dziewczynka nie chciała iść we wskazanym przez tatę kierunku, więc mężczyzna postanowił coś z tym zrobić. Złapał córkę za kaptur, a następnie przeciągnął przez lotnisko w wybranym przez siebie kierunku. Wszystko odbyło się w spokoju, dziecko nie krzyczało, ani nie szarpało się.

"To było na lotnisku Dulles, gdzie odbierałem swoją dziewczynę w Nowy Rok. Zauważyłem ojca dosłownie wlokącego swoją córkę po podłodze za kaptur jej kurtki" – poinformował w opisie nagrania jego autor. Podkreślił, że dziecko nie płakało ani nie wyrywało się. Z tyłu szła jeszcze jednak dziewczynka, którą czujny pasażer uznał za siostrę tej sunącej po podłodze.
Redakcja poleca: Jak przewozić małe dziecko na rowerze? (video)
Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając fotelik rowerowy dla dziecka. Poznaj cechy dobrego fotelika rowerowego.

Znajdź patent na malucha

Pal licho, gdy dziecko kaprysi w aucie. Gorzej, gdy awanturuje się na dworcu, czy lotnisku, gdzie skupia uwagę wszystkich postronnych. Wtedy, oprócz złości, u rodzica pojawiają się takie emocje jak wstyd i zażenowanie. No ale rodzic nie jest od tego, aby dawać upust swoim nerwom w takich sytuacjach. Ten film pokazuje, że wystarczy znaleźć odpowiedni patent, a opanuje się najbardziej rozkapryszone dziecko.Mężczyzna znalazł perfekcyjne rozwiązanie problemu ze swoją córką, która albo nie chciała, albo nie mogła iść we wskazanym przez niego kierunku. Niezależnie od tego, czy dziewczynka odmówiła współpracy, czy po prostu spała, tata w sprytny sposób opanował sytuację. Zamiast nosić nieco za duże już dziecko, po prostu pociągnął je po gładkiej podłodze. Nagranie stało się hitem - obejrzało je 1,8 mln ludzi!
  [content:0_26350,1_3124,1_2753,2_1092:PsychologicalTest]

Nie raz piszemy w mamotoja.pl o tym, jak radzić sobie z rodzinnymi kryzysami podczas podróży. Jak myślicie czy ten filmik może posłużyć, jako jeszcze jeden sposób na rozwiązanie problemów wychowawczych? Ciekawe, co na takie metody (i szorowanie kurtką po podłodze) powiedziałaby mama dziewczynki? Znacie inne nietypowe sposoby? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Źródło: fakt, wprost

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy