Prosty trik jak uśpić niemowlę
fot. screen YouTube/Caters Clips

Jak uśpić niemowlaka? Ten tata ma skuteczny (i przezabawny!) sposób!

Szukacie skutecznego sposobu na uśpienie niemowlaka? Tata tego 5-miesięcznego smyka zdradził swój niezawodny trik. Musicie go wypróbować!
Hanna Szczesiak
Prosty trik jak uśpić niemowlę
fot. screen YouTube/Caters Clips
Twój maluch ma problemy ze snem, a żadna z popularnych metod usypiania nie działa? Ten trik jest dla ciebie! Kevin Payne, tata 5-miesięcznego Cartera, pokazał, jak usypia synka. Jego metoda może uśpić niejednego dorosłego, nic dziwnego, że działa także w przypadku niemowlaka!

Zabawny trik na uśpienie niemowlaka

W jaki sposób Kevin usypia małego Cartera? Nosi go na rękach i... opowiada o swojej pracy. Zastanówcie się, ile razy słuchaliście opowieści o czymś, co kompletnie was nie interesuje, np. nowej pracy koleżanki, z którą nie mieliście kontaktu od lat (czy nawet pracy waszego partnera, to też się zdarza!)? Kiedy musicie słuchać o czymś, czego nie rozumiecie i co was nie interesuje (jak na przykład praca w branży technologicznej i codzienne obowiązki, o których opowiada Kevin), powieki same się zamykają... Kevin wykorzystał ten sposób, by uśpić swojego synka. Film, który nakręcił, jest przezabawny. Gdy maluch zamyka oczka i powoli zasypia, Kevin wtrąca: "Ej, to nie jest aż tak nudne!", a później "Hej, słuchasz mnie? Jeśli będziesz miał szczęście, którego dnia to może być twoja praca!" i tym samym budzi malca. Zobaczcie nagranie:
 

W rozmowie z dziennikiem The Sun Kevin szczerze przyznał, że jego żona myśli, że jest nieco szurnięty. "Moja żona Eryn myśli, że jestem idiotą, przezabawnym idiotą. Uwielbia to" – powiedział dziennikarzom. Co myślicie o jego sposobie usypiania synka?

Jakie są wasze sposoby na uśpienie niemowlaka? Napiszcie nam w komentarzach!

Zobacz inne triki na uśpienie niemowlaka: Źródło: YouTube
Redakcja poleca: Sposób na usypianie dziecka – film
Jak radzą sobie mamy, gdy ich dziecko ma problemy z zasypianiem? Każda ma swój sprawdzony sposób. Poznaj 3 mamy i ich metody na usypianie dziecka. Sprawdź, która zadziała w przypadku twojego dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy