Nasza sonda: jak radzić sobie z kolką dziecka?

Kolka daje się we znaki wielu niemowlakom. Jeśli i twoje dziecko ma ataki bólu brzuszka, zobacz, jak walczą z nimi inne mamy. Czy znalazły jeden skuteczny sposób na kolkę? Jak się czują, gdy maluch płacze? Sprawdź na naszym filmie!
Sprawdzone sposoby na kolkę? Istnieją, ale właściwie każdemu dziecku pomaga coś innego: masaż brzuszka, jazda samochodem po wybojach, noszenie na rękach czy skuteczny preparat z apteki... Aby znaleźć ten najlepszy środek dla twojego dziecka, wypróbuj jak najwięcej różnych metod na kolkę – tylko tak przekonasz się, która naprawdę łagodzi ból brzuszka niemowlaka.  
 

Najlepszy sposób na kolkę – zdaniem młodych mam

Jeśli szukasz metody, która złagodzi ból brzuszka twojego dziecka, obejrzyj nasz film. Zapytaliśmy w nim młode mamy o to...
 ...jak radziły sobie z kolką u dziecka,
...jaki jeden skuteczny sposób na kolkę u dziecka mogą polecić innym mamom,
...co czuły, gdy maluszek płakał,
...czy kolka bardzo dała się we znaki całej rodzinie.
 

Sprawdzony preparat na kolkę

W aptekach również znajdziesz wiele preparatów na kolkę. Farmaceuci polecają m.in. Wodę Koperkową lub Espumisan – krople przeciwkolkowe. Zawierają symetykon, który skutecznie rozbija i rozprasza gazy nagromadzone w przewodzie pokarmowym, zmniejszając uczucie ucisku i pełności w jamie brzusznej oraz ułatwiając wypróżnienie.  


Zobacz też: Co to jest Woda koperkowa na kolkę? 

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj