Marko poduszka Comfi

Jakie są twoje sposoby na relaks w ciąży? Weź udział w konkursie i wygraj nagrody!

Spokojna i zrelaksowana mama, to i spokojne dziecko. Tę zasadę warto wdrażać w życie już wtedy, gdy maluch jest w brzuszku. Wystarczy że napiszesz nam, jakie są twoje sposoby na relaks w ciąży, a możesz wygrać jedną z 5 wielofunkcyjnych poduszek rogali Comfi-Mum.
Marko poduszka Comfi

Przyszłe mamy często słyszą, że powinny się wysypiać – wręcz na zapas. I choć ta rada raczej wywołuje serdeczny uśmiech na twarzach, to im bardziej zaawansowana ciąża, to, rzeczywiście, tym trudniej jest się wygodnie ułożyć w łóżku i porządnie wyspać. Możliwe jednak jest zapewnienie sobie maksymalnego komfortu, by znaleźć odpowiednią pozycję spania. Co więcej, możesz sobie ten komfort wygrać w naszym konkursie!

Wielofunkcyjna poduszka rogal Comfi-Mum

Poduszka Comfi-Mum została stworzona z myślą o mamie i dziecku. Na etapie ciąży stanowi komfortowe oparcie wokół całego ciała podczas snu. Może być również podparciem dla brzucha dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz piance Memory Foam, która zapamiętuje kształt ciała, brzucha, łagodzi punkty napięcia i pozwala na spokojny sen lub karmienie. Najważniejsze jednak, że się nie odkształca.

Poszewka poduszki wykonana jest z hipoalergicznej i antybakteryjnej tkaniny bambusowej wysokiej jakości . Chroni przed pojawieniem się i rozmnażaniem bakterii. Dodatkowo ma właściwości antystatyczne – nie gromadzi kurzu ani roztoczy. Można ją prać w pralce.

Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

Jedna z pięciu poduszek może być twoja

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z pięciu wielofunkcyjnych poduszek Comfi-Mum, wystarczy że napiszesz nam o swoim sposobie na relaks w ciąży. Być może są to spacery w parku, albo leżenie w wannie z pianą – napisz kreatywnie, jak się relaksujesz i wygraj jedną z pięciu poduszek.

  • Jeszcze w czasie ciąży pomoże ci ona odciążyć odcinek lędźwiowy kręgosłupa i zapewni wygodną pozycję do leżenia, zwłaszcza w ostatnich miesiącach.
  • Po porodzie zapewni wygodę podczas karmienia powalając na rozluźnienie ramion, karku i pleców. Zapewnia stabilizację pozycji dziecka podczas karmienia.
  • Przyda się także, gdy maluszek będzie już nieco większy. Comfi-Mum pomaga utrzymać właściwą pozycję podczas leżenia na brzuszku, stanowi doskonałą podporę i asekurację gdy dziecko zaczyna siadać. Sprawdzi się także jako asekuracja dziecka od szczebelek w łóżeczku.

Napisz, jakie są twoje sposoby na relaks w ciąży i wygraj poduszkę Comfi-Mum!


Materiał powstał we współpracy z Marko

Zobacz także

Popularne tematy