GRY
 
 

Spotkania z muzyką

12.11.2012r., godz.17.00 Klub Myszki Norki zaprasza na spotkanie ze skrzypaczką i aktorką Agnieszką Płoszajską.

klub myszki norki
Spotkania z muzyką odbędzie się w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr III przy ul. Tuchlińskiej 2A w Warszawie.

Zapoznamy się z niezwykłym instrumentem jakim są skrzypce i pobawimy przy jego akompaniamencie. Dobroczynny wpływ muzyki na rozwój dzieci jest znany od wieków. Dzięki kontaktowi z muzyką dziecko się uwrażliwia, wydobywa i aktywizuje emocje.

Muzyka działa pobudzająco na rozwój oraz wyobraźnię. Ponadto wpływa pozytywnie na samopoczucie, napięcie mięśniowe i układy wewnętrzne oraz łagodzi ból.

REGULAMIN ZAPISÓW:
1. Zapisy na spotkania zaczynają się na 7 dni przed ich terminem. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane.
2. Chęć udziału w spotkaniach należy zgłaszać: telefonicznie pod nr: 22 890 20 77 mailowo pod adres: myszkanorka@dzieciom.pl
3. W zgłoszeniu należy podać ilość uczestników, ich imiona, nazwiska i wiek oraz imię, nazwisko i nr telefonu opiekuna. Zgłoszenia nie zawierające WSZYSTKICH informacji nie będą przyjmowane.
4. Przy zapisie OBOWIĄZKOWO należy podać informację czy dzieci są podopiecznymi Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", członkami Klubu Myszki Norki czy żadne z powyższych.
5. Zgłoszenia grupowe przyjmowane są wyłącznie od instytucji i placówek dziecięcych.
6. Pierwszeństwo w zapisach mają podopieczni Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" oraz członkowie Klubu Myszki Norki.
7. Zgłoszenia nie spełniające wszystkich powyższych wymogów nie będą przyjmowane.
8. Uczestnicy spoza Klubu na spotkanie OBOWIĄZKOWO muszą przynieść podpisaną zgodę na wykorzystanie wizerunku: http://starastrona.dzieciom.pl/el/Zgoda.pdf Więcej na http://myszkanorka.pl
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj