GRY
 
 

Podróżuj z dzieckiem - spotkanie literackie, 5.06, Warszawa

Zapraszamy na spotkanie z autorami książki Podróżuj z dzieckiem. Przewodnik praktyczny.

plakat, podróżuj z dzieckiem, spotkanie literackie
fot. materiały prasowe
Serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęconą książce "Podróżuj z dzieckiem! Poradnik praktyczny" oraz serii "Mali Podróżnicy w Wielkim
Świecie", które odbędzie się 5 czerwca o godz. 12:00 w restauracji *Nu Jazz Bistro* przy ul. Żurawiej 6/12 w Warszawie.
 
Anna i Krzysztof Kobusowie od lat przemierzają świat razem z dwójką synków. W swoich książkach radzą wszystkim rodzicom, jak zaplanować podróże z dziećmi od A do Z. Udowadniają tym samym, że wakacje z dziećmi mogą być wielką przygodą i wspaniałym, pouczającym doświadczeniem dla całej rodziny.

W życiu każdego podróżnika jest kilka kluczowych momentów kiedy dalsze wyruszanie na wyprawę staje pod znakiem zapytania – może być to pierwsza poważna praca, pierwszy stały związek lub pierwsze dziecko. Wszystkim rodzicom Anna i Krzysztof Kobusowie udowadniają jednak, że podróże z dzieckiem (a nawet z dwójką dzieci) są możliwe. Co więcej, mogą być wspaniałym doświadczeniem i wielką przygodą dla całej rodziny.
 
W książce „Podróżuj z dzieckiem! Poradnik praktyczny” rodzice znajdą dziesiątki praktycznych porad dotyczących takich kwestii jak przygotowanie do wyjazdu, pakowanie się, zdrowie i żywienie w podróży. Autorzy piszą również o tym, jak fotografować dziecko, jak tłumaczyć mu różnice kultur i jakie pamiątki przywozić z dalekich krajów. Udowadniają, że zwiedzanie świata, może być nie tylko przyjemne zarówno dla rodziców jak i dla dzieci – ale może stać się również wyjątkowym elementem wychowania młodego człowieka. 
 
Osiem lat wspólnych podróży, kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i niezliczona ilość sytuacji zaskakujących, zabawnych, a czasem frustrujących – to bagaż doświadczeń, na podstawie którego powstał ten wyjątkowy poradnik dla rodziców kochających podróże. 
 
 
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do 3 czerwca br. pod adresem jadwigamatelska@swobodapr.pl*
 
Redakcja poleca: Jak wybrać fotelik samochodowy dla starszego dziecka?
Wielu rodziców zastanawia się, co powinni wziąć pod uwagę przy wyborze fotelika dla dziecka. Czy ty też masz ten problem? Jeżeli twoja odpowiedz jest tiwerdząca, obejrzyj film i dowiedz się jak dobrać fotelik dla starszego dziecka.
Doładuj
Przeładuj