GRY
 
 

Spotkanie małych filozofów w Toruniu

W najbliższą sobotę, 8 listopada dzieciaki będą mogły wziąć udział w warsztatach filozoficznych w Centrum Sztuki Współczesnej „Znak czasu” w Toruniu.

fot. Fotolia
W najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie  dla małych myślicieli. W samo południe w czytelni odbędą się warsztaty dla małych filozofów, czyli dzieci w wieku od 5 lat wzwyż. Dzieciaki będą mogły wspólnie z Wydawnictwem Tako zastanawiać się, czym tak naprawdę jest myśl.
Rodzice, niezdolni w sobotnie przedpołudnie do głębokich rozmyślań, mogą w tym czasie pogadać o fajnych książkach dla dzieci na kolejnym spotkaniu z cyklu „Co w książce piszczy".
- Proponujemy najmłodszym przeplatane zabawami rozmowy na „trudne tematy” wykorzystujące i rozbudzające ich naturalną ciekawość – informuje Katarzyna Drewnowska – Toczko, rzeczniczka prasowa Centrum Sztuki Współczesnej „Znak Czasu” w Toruniu. - Tematem pierwszego spotkania będzie myśl.
Zajęcia realizowane są wspólnie z Wydawnictwem Tako.
Obowiązują zapisy : biblioteka@csw.torun.pl
Ilość miejsc ograniczona.
 
CO? Filozofowanie z dziećmi
Kiedy?  Sobota, 8 listopada, godz. 12.
Gdzie: Biblioteka Centrum Sztuki Współczesnej „Znak Czasu” w Toruniu

Zobacz też: Jak wspierać inteligencję dziecka? – 7 sprawdzonych rad
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.
Doładuj
Przeładuj