GRY
 
 

Blogerzy znów pomagają! Tym razem Podkarpackiemu Hospicjum dla Dzieci

Już 9 kwietnia blogujące mamy znów połączą siły w szczytnym celu. Tym razem po to, by pomóc Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Sprawdź, co zamierzają zrobić.

Rzeszów
fot. materiały prasowe
„Spotkajmy się w Rzeszowie” to spotkanie blogujących mam organizowane przez Amelię z bloga www.mamaahoj.blogspot.com i Agnieszkę, autorkę bloga www.mylifestyle.com.pl. Jest to pierwsze tego typu spotkanie organizowane w stolicy Podkarpacia - Rzeszowie, a zaplanowane jest na 9 kwietnia 2016 r. Uczestniczyć w nim będzie 15 blogerek z całej Polski, odgrywających znaczącą rolę w blogosferze, wyznaczających trendy, obdarzonych zaufaniem opinii społecznej, oraz prelegenci.

Organizatorki zaplanowały spotkanie w szczytnym celu – jego tematem przewodnim będzie licytacja przeprowadzona na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie. Dziewczyny, zadbają również o mamy biorące udział w spotkaniu. Uczestniczki wezmą udział w wykładzie dietetyka i zabiegach kosmetycznych, a ponad to czeka ich jeszcze kilka innych, świetnych niespodzianek. Hasło, jakie będzie towarzyszyć blogującym mamom w Rzeszowie idealnie wpasowało się w ideę spotkania: "W zdrowym ciele, zdrowy duch".


Zapraszamy na fanpage akcji.
Redakcja poleca: #warsztatyMTJ – o tym się mówi! Dołącz do nas! - film
Nie zdziw się, jeśli twoja tablica na Facebooku czy Instagram zostaną zalane falą #warsztatyMTJ. To efekt spotkania blogerów, które odbyło się 15.09.2015.
Doładuj
Przeładuj