GRY
 
 

Spotkanie z bohaterami filmu Madagaskar w Łodzi

21.07.2012r., godz.13.00 Spotkanie odbędzie się na Rynku Manufaktury.

Madagaskar, parada
Wydarzenie rozpocznie się od powitania i zachęcenia do zabawy zgromadzonych uczestników. Następnie, przy dźwiękach muzyki „Wyginam śmiało ciało” będziemy dobrze się bawić przez kilka godzin. Szczudlarze i żonglerzy  aktywnie zachęcą zgromadzonych, jak i przechodniów do zabawy. Na Rynku zobaczyć będzie można specjalnie stworzoną na tę okoliczność, cyrkowa platformę, na której oprócz animatora zagrzewającego do zabawy będą 3 postacie bohaterów filmu: Alex i dwa pingwiny. Platforma ma prawie 3 metry szerokości i 7 metrów długości.

Dodatkową atrakcją będą, szybujące kilka metrów nad ziemią, balony helowe w kształcie bohaterów filmowych np. ukochanych przez wszystkich pingwinów (wielkość największego balonu to: długość 6 m, wysokość 3,6 m, szerokość przy rozłożonych rękach 5 m).
Na Rynku wszyscy odwiedzający to wydarzenie będą mogli uczestniczyć  m.in. w konkursach.  Przewidziane są liczne atrakcje, nie tylko dla dzieci. Również rodzice będą mogli uczestniczyć w warsztatach cyrkowych. Nie zabraknie też czasu na robienie zdjęć w towarzystwie głównych bohaterów filmu.

 
 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj