GRY
 
 

Spotkanie z literaturą - "Gimnastyka, buzi, reki i języka"

22.04.2012r.,godz.11:00 Stowarzyszenie Grupa Projekt i Klub Podushkowiec zapraszają na spotkanie z literaturą w ramach cyklu warsztatów dla dzieci i rodziców KOLORY KULTURY.

kolory kurtury
Na zajęciach "Gimnastyka, buzi, reki i języka" maluchy wraz rodzicami będą mogły zapoznać się z prostymi zabawami logopedycznymi usprawniającymi narządy mowy min. ćwiczenia oddechowe, motoryczne, dykcyjno- słownikowe oraz słuchowe, które są nie tylko świetną zabawą, ale też przygotowaniem do nauki czytania i pisania.

Dzieci wykonają także prace plastyczne (rysunki, kolaże, wycinanki) inspirowane opracowanymi w grupach wierszykami.

Zapraszamy rodziców z dziećmi od 3-5 lat.

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Rzepa, polonistka, logopedka, instruktorka kultury słowa, współtwórca i organizator licznych imprez kulturalnych propagujących aktywne czytanie i kulturę słowa oraz amatorską twórczość literacką. Autorka poradnika „Na co w twojej paszczy dybią głosek chaszcze”. W ramach praktyki logopedycznej pracuje z dziećmi w wieku 0-6 lat. Prywatnie mama dwójki dzieci.

Wstęp wolny!
Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową na !!!nowy adres!!!: zapisy@kolorykultury.pl Temat maila: warsztaty literackie – maluchy; Treść: imię i nazwisko ( swoje i dziecka), wiek dziecka;

więcej info:
www.kolorykultury.pl
www.facebook.com/podushkowiec

Zajęcia odbędą się w Warsztatach Kultury przy ul. ks. J. Popiełuszki 5
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj