GRY
 
 

Spotkanie z literaturą - "Piszemy opowiadanie"

22.04.2012r., godz.11:00 Stowarzyszenie Grupa Projekt i Klub Podushkowiec zapraszają na spotkanie z literaturą w ramach cyklu warsztatów dla dzieci i rodziców KOLORY KULTURY.

kolory kurtury
Starsze dzieci w wieku od 6-12 lat zapraszamy do udziału w zajęciach literackich "Piszemy opowiadanie", na których uczestnicy dowiedzą się, na czym polega praca pisarza oraz jak obudzić wyobraźnię i przy jej pomocy ożywić przedmioty.
Wspólnie sprawdzą, czy to możliwe, aby z jednego słowa wyrosła cała historia. Będą mieli okazję opowiedzieć o swoich doświadczeniach a potem – wspólnie z autorką książek dla dzieci – stworzyć na ich podstawie opowiadanie, która stanowić będzie podstawę scenariusza filmowego.

Warsztaty literackie są pierwszymi w bloku zajęć dla starszaków pod hasłem „Zabawy sztuką”. To początek pasjonującej przygody ze sztuką i zabawa w tworzenie niezwykłego filmu. Zajęcia poprowadzi Roksana Jędrzejewska – Wróbel, pisarka, doktor literaturoznawstwa Uniwersytetu Gdańskiego.

Wstęp wolny!
Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową na !!!nowy adres!!! : zapisy@kolorykultury.pl Temat maila: warsztaty literackie – starszaki; Treść: imię i nazwisko ( swoje i dziecka), wiek dziecka;

więcej info:
www.kolorykultury.pl
www.facebook.com/podushkowiec

Zajęcia odbędą się w Warsztatach Kultury przy ul. ks. J.Popiełuszki 5
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj