GRY
 
 

Autorka kultowych powieści kryminalnych M.C.Beaton w Polsce - spotkanie 4.11 w siedzibie Edipresse

Już 4 listopada (w poniedziałek) o godz. 17:00 Edipresse Polska SA zaprasza na wyjątkowe spotkanie z autorką światowych, bestsellerowych powieści kryminalnych o Aghacie Raisin. Spotkanie z M.C. Beaton odbędzie się w siedzibie wydawnictwa Edipresse przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie.

raisin, okładka, książka
M.C. Beaton jest mistrzynią powieści kryminalnej.  Jej książki podbiły serca czytelników na całym świecie. Autorka zasłynęła serią książek, której główną bohaterką jest Agatha Raisin- zmęczona szybkim londyńskim życiem przeprowadza się na wieś, gdzie zupełnie przypadkowo odnajduje się w roli doskonałego detektywa. Znudzona, samotna, przyzwyczajona do sukcesów i estymy przystępuje do miejscowego konkursu na najlepszy wypiek. Wystawia nadziewane ciasto francuskie zakupione po kryjomu w znakomitej londyńskiej piekarni. Ten sposób na zyskanie sobie sympatii sąsiadów okazuje się zawodny. Nie dość, że sędzia odrzuca kandydaturę, to na domiar złego pada martwy po skosztowaniu smakołyku…
 
M.C. Beaton pisze pełne uroku, zagadkowe i humorystyczne opowieści. Zarówno Agatha Raisin jak i seria powieści kryminalnych, której bohaterem jest Hamish Macbeth, posterunkowy z Lochdubh i ulubieniec kobiet, szybko znalazły powszechne uznanie wśród czytelniczek nie tylko Wielkiej Brytanii, skąd autorka pochodzi. Na całym świecie M.C. Beaton sprzedała już ponad 10 mln książek, które nie schodzą z listy bestselerów Amazon.com. 
 
Po spotkaniu z autorką będzie możliwość kupienia tomów kolekcji Agatha Raisin oraz Hamish Macbeth w promocyjnej cenie.
 
Spotkanie autorskie z M.C. Beaton
 
Gdzie? Siedziba Wydawnictwa Edipresse Polska SA ul. Wiejska 19 00-480 Warszawa
Kiedy? 4 listopada 2013 r. (PONIEDZIAŁEK) godz. 17:00
Kontakt: monika.sekowska@edipresse.pl; tel.kom. 0048 693 400 477 
 
 
Zapraszamy!
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

Ocena (3 oceny)

6.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj