GRY
 
 

Spotkanie z poezją na schodach Ratusza

22.04.2012r.,godz.12.00 na Starym Rynku, na schodach Ratusza spotkanie całych rodzin z prozą i poezją Doroty Gellner, poetką autorką wielu książek dla dzieci.

Księgarnia z Bajki
W 1999 roku otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego,czekoladki-dla-sasiadki-gellner- w 2005 roku najmłodsi czytelnicy uhonorowali ją Orderem Usmiechu, w 2009 r, jej książka "Czekoladki dla sąsiadki" została wpisana na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej.

Poetka zaprezentuje fragmenty tej i innych książek. Zachęci do śpiewania i klaskania wszak do wielu jej wierszy wskoczyły nutki i uczyniły z nich piosenki. Do zbioru "Skaczące nutki" dołączona jest płyta z piosenkami wykonywanymi przez dzieci z zespołu Alla Polacca, śpiewającego przy Teatrze Wielkim w Warszawie.

Warto przybyć na Rynek Starego Miasta w Poznaniu aby ucieszyć się radosnym obcowaniem ze słowem pisanym, czytanym i śpiewanym.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj