GRY
 
 

Spotkanie z psim psychologiem - Warsztaty dla dzieci od 4 lat

9.12.2012r., godz.10:00–11:30 Kurs dla dzieci, które mają psa lub bardzo chciałyby go mieć - spotkanie z psim psychologiem.

kalimba
koszt (dziecko + rodzic): 35zł
Obowiązują zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imię i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
 
Na zajęciach dzieci nauczą się obowiązków, które będą ich obowiązywać kiedy w domu pojawi się pies. Rodzice przekonają się, że część pracy z psem mogą spokojnie powierzyć dziecku. Nauka karmienia, czyszczenie ząbków, wspólne spacery i wizyty u weterynarza, czesanie i zabawa z psem a także dziecięce pogaduszki o higienie i czystości naszych sierściaków. – to wszystko i o wiele więcej Opowiemy sobie o różnych psach aby dowiedzieć się który pies najlepiej pasowałby do waszej rodziny. Dzieci wychowywane z psami są bardziej towarzyskie i grzeczniejsze. Jednak aby pies cieszył całą rodzinę potrzeba podziału obowiązków – na warsztatach rodzice dowiedzą się na co wolno pozwolić dziecku a co powinni wykonywać sami. Dzieci nauczą się odróżniać bezpieczne zabawki dla psów od tych zagrażających im życiu. Poznają skład karm i naucza się wybierać to co najlepsze dla psa.
Warsztaty będą prowadzone z psim psychologiem w asyście dwóch Suń rasy beagle Kendi i Koko(które maja doświadczenie w przebywaniu w dziecięcym towarzystwie)
 
Po zakończeniu warsztatów każde dziecko dostanie dyplom młodszego odpowiedzialnego opiekuna!
 
Warsztaty poprowadzi psi psycholog Monika Gorbaczyńska w asyście dwóch Suń rasy beagle Kendi i Koko (które maja doświadczenie w przebywaniu w dziecięcym towarzystwie)  www.psiachata.pl
 
Na zajęcia wchodzimy bez żadnego picia i jedzenia, pies ma bardzo dobry węch więc każdy baton wyczuje ! Komórki wyłączamy na czas całego spotkania.
Rodzice są w sali z dziećmi ale siedzą z tyłu i obserwują, a dzieci uczestniczą w zajęciach. Będzie czas kiedy rodzice będą mogli zadawać pytania.
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Żoliborz, Warszawa
www.kalimba.pl
 
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj