GRY
 
 

STACJE SZTUKI - wakacyjny projekt dla najmłodszych

23.06.2012r., godz.12:00 STACJE SZTUKI to projekt przygotowany przez Art Stations Foundation. Przestrzeń sąsiadującego ze Starym Browarem parku zamienimy w wielką pracownię dla dzieci.

Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk
Młodzi artyści wezmą na warsztat takie zagadnienia jak instalacja, malarstwo materii czy environment. Poznawanie trudnych pojęć sztuki przekształcimy w świetną, kreatywną zabawę. Będziemy zamieniać znaczenia przedmiotów, tworzyć wielkoformatowe dzieła sztuki, poznawać różne techniki malarskie, a park uzupełnimy o wymyślone przez dzieci elementy. Malowanie, konstruowanie, artystyczne potyczki z przestrzenią i przedmiotami – to wszystko stanie się celem twórczej zabawy!
 
PIERWSZY PRZYSTANEK: Instalacja!
Na świecie jest tyle niepotrzebnych, starych i zepsutych rzeczy. Leżą zapomniane w szafkach, piwnicach, na strychach. My przywrócimy im życie, zmieniając je w dzieła sztuki! W parku Starego Browaru dzieci będą ozdabiać, łączyć rozmaite przedmioty, zmieniać kolory, konstruować... Niechciane sprzęty staną się znów użyteczne jako rzeźbiarskie instalacje czy szalone rekwizyty teatralne, z których sam Tadeusz Kantor byłby dumny!
 
23.06.2012 (Sob.), g. 12:00
Park przy Starym Browarze
wstęp wolny
(obowiązują zapisy na adres k.pakulo@artstationsfoundation5050.com)
Wiek: 5-12 lat
Czas trwania: ok. 1,5 h
 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj