Stacyjkowo. Akcja stacja!

Druga część wspaniałego serialu dla najmłodszych Stacyjkowo - 6 odcinków i wspaniała zabawa.
Stacyjkowo. Akcja stacja! na DVD od 17 września 2010 roku.

Stacyjkowo to edukacyjny i zabawny serial dla dzieci, projekt Ludorum plc, wytwórni, którą założyli producenci związani dotychczas z Hit Entertainment (m.in. Bob Budowniczy, Tomek i przyjaciele) i najnowszy projekt Sary Ball - producentki i reżyserki Boba Budowniczego.

Zrealizowany za pomocą najnowszych technik animacji komputerowej, obejmuje 52 odcinki (każdy trwający 10 minut), zawarte w ramach jednego sezonu i skierowane do widzów od 3 do 6 lat.

Po premierze telewizyjnej w Wielkiej Brytanii w kanale BBC, CBeebies (wrzesień 2008), Stacyjkowo pokochały przedszkolaki na całym świecie – w Europie, Australii, Japonii, Stanach Zjednoczonych.

W Polsce, od 1 stycznia 2010 seria jest emitowana na kanale Mini Mini i cieszy się olbrzymią popularnością. Jesienią zobaczymy linię zabawek, książek oraz produkty papiernicze z ulubionymi bohaterami ze Stacyjkowa.

Ciuchcią tu jest każdy z nas, po szynach tras gnamy w dal!
Zdążyć na czas, pasażerów wieźć, taki jest nasz każdy dzień –
po torach szus, więc koła w ruch, para buch!


Stacyjkowo - jedyne miejsce, w którym pośród ludzi żyją lokomotywy. Nowoczesne miasteczko (tylko pod centrum przebiegają aż trzy tunele!) położone hen daleko, między polami i lasami a kamienistym kanionem. Tu właśnie mieszkają trzy młode lokomotywy:

Bruno, siłacz. Spalinowo-elektryczna ciuchcia stworzona do przewożenia ciężkich ładunków – naprawdę silna! Zazwyczaj bardzo rozsądny, jeśli nie jest pewien instrukcji, zadaje pytania. Można na nim polegać, gdy zbliżają się kłopoty. Czasami jednak bywa zbyt pewny siebie: zdarza mu się ładować na pakę zbyt dużo!

Koko, jest prawdopodobnie jedyną w Stacyjkowie lokomotywą elektryczną. Nie tylko kształtem przypomina pocisk – jest także szybka jak on! Stworzona do energicznej jazdy Koko nie wie, co to strach! Uwielbia wykorzystywać swoją moc: ścigać się z innymi i wygrywać! Czasem posuwa się do oszustw, nigdy jednak nie chce celowo zasmucić przyjaciół i zawsze wie, kiedy przeprosić.

Najmłodszy spośród ciuchci - Wilson, to wielofunkcyjna lokomotywa spalinowa, bardzo ciekawa świata. Pilnie się uczy, stara się z uwagą słuchać wszystkich instrukcji – w tej dziedzinie musi jednak zdobyć trochę doświadczenia! Wilson nie do końca świadomy jest swoich talentów. Czasem dopada go smutek – nie jest tak silny jak Brewster ani tak szybki jak Koko… Nigdy jednak nie narzeka.  Tryska dobrym humorem – uważaj, to zaraźliwe!

Dla Koko, Wilsona i Bruna każdy dzień to nowe przygody i pełna emocji jazda po szynach! Uczą się także, jak zostać prawdziwymi lokomotywami i odkrywają, że zajezdnia wcale nie jest strasznym miejscem! Lecz przede wszystkim – wspólnie poznają, czym jest prawdziwa przyjaźń! Towarzyszom im roześmiana Zephie, spalinowóz Harrison, mechanik Dunbar, a także Irving, Hodge, Pete i Vee- głośnik dworcowy.

Niech zabrzmi sygnał odjazdu – tu tut!

O WYDANIU DVD

Druga część wspaniałego serialu dla najmłodszych Stacyjkowo - 6 odcinków i wspaniała zabawa. Niech zabrzmi sygnał odjazdu - tu tut! Wybierz się w podróż i zobacz wspaniały Świat Stacyjkowa, gdzie radosne ciuchcie Wilson, Koko i Bruno uczą się jak zostać prawdziwymi pociągami! Trzy małe lokomotywy nie mogą się doczekać, kiedy spędza cały dzień z Super Ciuchcią, która sprawia, że latanie wydaje się być takie proste. Wilson odkrywa jednak, że to wcale nie jest takie łatwe! Zobacz jak nowe, ekscytujące urządzenie treningowe Daniela wywołuje prawdziwa burzę i przekonaj się czy Bruno pokona strach i zdobędzie odznakę ratownika?


Redakcja poleca: Jak zrobić kalendarz adwentowy z rolek po papierze [WIDEO]
Kalendarz adwentowy z rolek może być fantastyczną dekoracją domu. Dlatego nie czekaj i już dziś zrób dla dziecka i całej rodziny fantastyczny kalendarz adwentowy.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy